اخبار کوتاه خارجی
 

نگرانی هواداران رئال از اضافه وزن هازارد
هواداران رئال مادرید نگران اضافه وزن ادن هازارد هستند و معتقدنداین بازیکن در تابستان اضافه وزن زیادی پیدا کرده است.
به گزارش فاکس، ادن هازارد، بزرگترین خرید رئال مادرید تا اینجای فصل نقل و انتقالات بوده است که از تیم چلسی خریداری شد. هواداران تیم مادریدی امیدوار هستند این بازیکن بتواند جای کریستیانو رونالدو را در تیمشان پر کند. با این حال انتشار عکس‌های جدیدی از هازارد در تمرینات رئال مادرید باعث نگرانی هواداران تیم مادریدی شده است.

۲۲۲ میلیون یورو رقم نهایی فروش نیمار
باشگاه پاری سن ژرمن رقم فروش نیمار را در تابستان ۲۲۲ میلیون یورو اعلام کرده است.
به گزارش ایسنا، به نظر می‌رسد که جدایی نیمار از پاری سن ژرمن قطعی شده است و این فوق ستاره برزیلی دوست ندارد که به فوتبال خود در تیم پاریسی ادامه دهد. باشگاه پاری سن ژرمن به صراحت اعلام کرد که نیمار دوست دارد تیم را در تابستان ترک کند و به بارسلونا برگردد.
روزنامه مارکا نوشت که پاری سن ژرمن رقم نهایی فروش نیمار را اعلام کرده است و این بازیکن برزیلی را به کمتر از ۲۲۲ میلیون یورو نخواهد فروخت.
نیمار در تابستان ۲۰۱۷ با ۲۲۲ میلیون یورو به پاری سن ژرمن پیوست و این باشگاه پاریسی فقط با این رقم حاضر است که این بازیکن را بفروشد.

داور دیدار برزیل و آرژانتین سکوتش را شکست
رودی سامبرانو یک هفته پس از قضاوت جنجالی‌اش در دیدار برزیل و آرژانتین با رسانه‌ها صحبت کرد.
به گزارش ایسنا، رودی سامبرانو، داور دیدار برزیل و آرژانتین در مرحله نیمه نهایی کوپا آمه ریکا ۲۰۱۹ بود. قضاوت بحث برانگیز داور اکوادوری و استفاده نکردن از VARبرای صحنه‌های مشکوک باعث شد آرژانتین او را در ناکامی به صعود به فینال مقصر بداند.سامبرانو پس از یک هفته سکوتش را شکست .او گفت: در صحنه دوم ضربه آرنج اتفاق نیفتاد و اوتامندی خود را به بازیکن حریف نزدیک کرد. VARاین صحنه را بازبینی و آن را ۵۰-۵۰ اعلام کرد. از من نخواست تا صحنه را بازبینی کنم و آنها آن را خطای پنالتی ندانستند. در صحنه نخست که منجر به گل دوم برزیل شد آگوئرو در محوطه جریمه سلسائو در برخورد با دنی آلوس به زمین خورد و کاملاً آشکار بود که آگوئرو به آلوس ضربه زد. اگر این صحنه‌ها پنالتی بود VARبه من هشدار می‌داد. همه چیزهایی که در زمین گفته شده ضبط شده است. بازی خیلی خوب تمام شد و هرگز کنترلش از دستم خارج نشد.

۵ برزیلی در تیم منتخب کوپا آمه‌ریکای ۲۰۱۹
کنفدراسیون فوتبال آمریکای جنوبی تیم منتخب رقابت‌های کوپا آمه‌ریکا ۲۰۱۹ را اعلام کرد.
به گزارش گلوبو، کوپا آمه‌ریکای ۲۰۱۹ با قهرمانی تیم ملی فوتبال برزیل به پایان رسید و سلسائو توانست با برتری ۳ بر یک برابر پرو قهرمان این دوره از رقابت‌ها شود.
کنفدراسیون فوتبال آمریکای جنوبی تیم منتخب این دوره از رقابت‌ها را اعلام کرد که در آن نام ۵ بازیکن از تیم ملی برزیل دیده می‌شود.
تیم منتخب کوپا آمه‌ریکای ۲۰۱۹ به شرح زیر است:
دروازه بان: آلیسون بکر (برزیل)
مدافعان: دنی آلوس (برزیل)، خیمنز (اروگوئه)، ترائوکو (پرو) و تیاگو سیلوا (برزیل)
هافبک‌ها: آرتور (برزیل)، آرتور ویدال (شیلی) و پاردس (آرژانتین)
مهاجم‌ها: پائولو گوئررو (پرو)، اورتون (برزیل) و خامس رودریگس (کلمبیا)

Email this page

نسخه مناسب چاپ