اخبار کوتاه خارجی
 

صعود اف‌سی سیدنی به فینال در غیاب قوچان‌نژاد

تیم فوتبال سیدنی اف سی مقابل ملبورن ویکتوری به پیروزی رسید.به گزارش خبرگزاری فارس، تیم فوتبال سیدنی در مرحله نیمه نهایی پلی آف لیگ استرالیا به مصاف ملبورن ویکتوری رفت که با نتیجه ۶ بر یک به پیروزی رسید و به فینال این رقابت ها راه پیدا کرد.رضا قوچان نژاد مهاجم سابق تیم ملی ایران در ترکیب سیدنی اف سی حضور نداشت.

باروز در سودای حضور در رشته هنرهای رزمی ترکیبی

جردن باروز عضو تیم ملی کشتی آزاد آمریکا که تاکنون هیچ ایرانی موفق به شکست او نشده است در نظر دارد در رشته هنرهای رزمی ترکیبی MMAشرکت کند.به گزارش ایرنا، باروز ۳۰ ساله و دارنده یک مدال طلای المپیک و چهار مدال طلای جهان پس از شرکت در مسابقات کشتی در خیابان که در نیویورک برگزار شد گفت: من مطمئن هستم که می توانم در مبارزات UFCبه موفقیت برسم اما این بدان معنا نیست که می خواهم در این مسابقات به میدان بروم و خودم را ثابت کنم.وی خاطر نشان کرد: در ورزش های رزمی شما نمی توانید تنها بر مهارت کشتی متکی بوده و باید به هنرهای این ورزش هم آشنا باشید اما می خواهم یکبار شانس خود را در MMAامتحان کنم.باروز در دیدار فینال مسابقات کشتی در خیابان موفق به شکست بن اسکرین دارنده مدال طلای کشتی آزاد در بازی های المپیک شد که هم اکنون در MMA فعالیت می کند.

جردن باروز آزادکار تیم ملی آمریکا تاکنون در مواجهه با همه حریفان ایرانی خود به پیروزی رسیده است. صادق گودرزی، عزت الله اکبری، علیرضا قاسمی، مصطفی حسین خانی، مرتضی رضایی قلعه و پیمان یاراحمدی از جمله نمایندگان ایران هستند که برابر این آزادکار سیه چرده آمریکایی شکست خورده اند.

مدیر بروخه: به کاوه رضایی بیش از اندازه پول دادیم

مدیر باشگاه بروخه بلژیک تاکید کرد که این باشگاه به دنبال خرید یک مهاجم است . او همچنین عنوان کرد باشگاه برای جذب کاوه رضایی بیش از حد هزینه صرف کرد.به گزارش ایسنا و به نقل از اخبار فوتبال بلژیک،ونسان مانارت، مدیر بروخه اعتراف کرد که باشگاه برای جذب کاوه رضایی بیش از اندازه هزینه کرده است.او درباره موضوع خرید کاوه رضایی از شارلوا، گفت‌: ما با پنج میلیون یورو ، برای جذب کاوه رضایی اقدام کردیم که به نظرم هزینه زیادی بود. من به رضایی برای فصل بعد اعتقاد دارم ولی نباید بی محابا هزینه کرد و خریدهای گران و بدون بررسی کامل انجام داد. امیدوارم بتوانیم در ادامه بازیکن دیگری را در خط حمله در اختیار داشته باشیم.

ویرجیل فن دایک برترین بازیکن فصل لیگ برتر

مدافع قدرتمند باشگاه لیورپول به عنوان برترین بازیکن فصل لیگ برتر انگلیس معرفی شد.به گزارش خبرگزاری فارس، ویرجیل فن دایک به عنوان بهترین بازیکن فصل۱۹ر۲۰۱۸ لیگ جزیره انتخاب شد.این مدافع هلندی نقشی مهم و تاثیرگذار در خط دفاع لیورپولی‌ها داشت و یکی از عوامل اصلی و مهم کم گل خوردن شاگردان کلوپ در این فصل بود.بعد از وینسنت کمپانی در فصل۱۲ر۲۰۱۱ ویرجیل فان دایک به نخستین مدافعی مبدل شد که جایزه بهترین بازیکن فصل لیگ برتر را دریافت کرده است.

Email this page

نسخه مناسب چاپ