اخبار کوتاه خارجی
 

حذف کلمبیای کی‌روش از کوپا آمه‌ریکا

تیم ملی فوتبال کلمبیا که کارلوس کی‌روش هدایت آن را بر عهده دارد، در ضربات پنالتی مغلوب شیلی شد و از صعود به نیمه‌نهایی کوپا آمه‌ریکا ۲۰۱۹ بازماند.به گزارش ایسنا، کلمبیا در مرحله یک چهارم نهایی کوپا آمه‌ریکا به مصاف شیلی رفت و پس از تساوی بدون گل در ۹۰ دقیقه در ضربات پنالتی مغلوب لاروخا شد تا خیلی زود از این رقابت‌ها کنار برود.کلمبیا بازی را بهتر شروع کرد و حتی می‌توانست در همان دقایق نخست به گل برسد. با این حال شیلی با گذشت زمان بهتر شد. در نهایت ۴۵ دقیقه نخست بدون گل به پایان رسید.نیمه دوم هم بدون گل بود تا نهایتا در ضربات پنالتی شیلی برنده شود.کلمبیای کی روش در حالی از کوپا آمه ریکا حذف شد که پس از درخشش در مرحله گروهی به عنوان یکی از نامزدهای قهرمانی یاد شد. این تیم بدون دریافت گلی از این رقابت‌ها کنار رفت.

شماره پیراهن، هدیه پادشاه به تازه وارد لیکرز

تهران- ایرنا- لبرون جیمز برای فصل آینده شماره ۲۳ را به تن نمی‌کند و این شماره را به آنتونی دیویس ستاره تازه وارد به لس‌آنجلس لیکرز هدیه داد.پس از کش و قوس‌های فراوان آنتونی دیویس ستاره جوان لیگ بسکتبال حرفه‌ای آمریکا از نیواورلانز جدا شد و به لس‌آنجلس لیکرز پیوست. لبرون جیمز ستاره لیکرز بیشتر از همه منتظر این انتقال بود تا بتواند سال آینده در کنار این بازیکن به میدان برود و فصل تلخ گذشته را فراموش کند.با این حال به نظر می‌رسد این انتقال بیش از آنچه که تصور می‌شد برای پادشاه اهمیت داشت چرا که او قید پوشیدن شماره ۲۳ را برای فصل آینده زد تا دیویس بتواند این شماره را به تن کند.

جیمز که در سال‌های اخیر همیشه با این شماره وارد زمین شده امسال قید آن را زده و به احتمال زیاد سال آینده با شماره ۶ به میدان می‌رود.جیمز در صفحه مجازی خود نیز با انتشار عدد ۶ به گونه‌ای شماره جدید پیراهنش را اعلام کرده‌است.

مسی افت خود در کوپا آمه ریکا را قبول کرد

ستاره تیم فوتبال آرژانتین قبول کرد در این مسابقات تاکنون نتوانسته است آن طور که انتظار داشت برای تیم ملی کشورش بازی کند.به گزارش ایسنا و به نقل از ساکرنت، تیم ملی فوتبال آرژانتین با پیروزی ۲ بر صفر برابر ونزوئلا توانست به نیمه‌نهایی کوپا آمه‌ریکا ۲۰۱۹ صعود کند و حریف برزیل میزبان در این مرحله شود. در این دیدار مسی نتوانست برای تیمش گلزنی کند.لیونل مسی بعد از پایان دیدار با ونزوئلا گفت: قبول دارم این بهترین کوپا آمه ریکای من نیست. نتوانستم آن انتظاری که از خودم داشتم را برآورده کنم. با این حال مهمترین مساله این بود که بتوانیم حریف خودمان را شکست دهیم و همین هم شد و به برد رسیدیم.

پیغام رئال برای امباپه: منتظر باش

رئال مادرید برنامه خاصی برای جذب ستاره اول فوتبال فرانسه در نظر دارد و حتی تحرکاتی پنهانی را نیز شروع کرده است.به گزارش “ورزش سه”، به نقل از مارکا، بر کسی پوشیده نیست که کیلیان امباپه گزینه محبوب هواداران رئال مادرید برای تقویت خط حمله محسوب می شود. سران رئال از تابستان ۲۰۱۷ که تا یک قدمی جذب این بازیکن پیش رفتند تا به امروز، در این اندیشه هستند تا به هر نحوی که شده، ستاره جوان فرانسوی را به خدمت بگیرند اما پس از مصاحبه هفته گذشته ناصر الخلیفی(مدیر پی اس جی) به این نتیجه رسیده اند که حداقل برای تابستان امسال، جذب امباپه غیرممکن است. در واقع پروسه جذب امباپه از سوی رئال متوقف نشده؛ اما سرعتش فعلا کاهش یافته و کهکشانی ها قصد دارند این انتقال را به آرامی و سر وقت انجام دهند. زمان مناسب برای یک حرکت جدی از سوی رئال، تابستان سال بعد خواهد بود. جدا کردن این ستاره جوان از باشگاه پاریسی کار بسیار دشواری است ولی تجربه ثابت کرده است که اگر یک بازیکن نخواهد در باشگاه بماند، حفظ او غیرممکن خواهد بود.

Email this page

نسخه مناسب چاپ