اخبار کوتاه داخلی
 

برانکو: به نظر کاشانی احترام می گذارم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اینکه جعفر کاشانی رئیس هیات مدیره باشگاه گفته قهرمانی های ما قائم به فرد نیست کاملا درست است زیرا هواداران و بازیکنان قهرمانان واقعی هستند.به گزارش خبرنگار ایرنا، برانکوایوانکوویچ افزود: کاشانی یک فوتبالیست قدیمی است و با تجربه خود به مدیران گذشته باشگاه و ایرج عرب مدیرعامل فعلی خیلی کمک کرده است. او نظر خود را بیان کرده که به آن احترام می گذاریم.وی در باره پیروزی برابر سایپا نیز گفت: از پیروزی تیم و حمایت هواداران که پرسپولیس را به سمت قهرمانی سوق می دهند، خوشحالم. بازیکنانم عملکرد فوق العاده ای داشتند ولی برای رسیدن به قهرمانی ۵ دیدار حساس دیگر داریم و همه تیم ها برای رسیدن به این هدف تلاش می کنند تا کار خیلی سخت شود.

گردهمایی ورزشکاران و هنرمندان برای کمک به سیل زدگان

ورزشکاران و هنرمندان برای کمک به هموطنان سیل‌زده دور دوم جمع می شوند.به گزارش ایسنا و به نقل از کمیته ملی المپیک، گردهمایی ورزشکاران و هنرمندان برای کمک به هموطنان سیل‌زده با نمایش فیلم «غلامرضا تختی» در روز چهارشنبه ۲۸ فروردین در پردیس سینمایی بازار بزرگ ایران برگزار می‌شود. هدف از برگزاری این مراسم گرامیداشت یاد و نام جهان پهلوان تختی که در حرکت جوانمردانه کمک به زلزله‌زدگان بویین زهرا، «پهلوانی» را برای همیشه در ذهن ملت ایران ماندگار کرد، اعلام شده است.در این مراسم ورزشکاران و هنرمندان پهلوانانه جمع می‌شوند تا نشان دهند مَنش جهان پهلوانِ ورزش ایران هنوز زنده است، مَنشی که این بار برای کمک به سیل‌زدگان به نمایش در می‌آید تا بدانیم تختی و مرامش هنوز زنده هستند.

کاراته از بازی‌های آسیایی حذف نمی‌شود

مدیر اجرایی بازی‌های آسیایی از مخالفت شورای المپیک آسیا با حذف کاراته خبر داد.به گزارش خبرنگار مهر، در روزهای گذشته مسئولان برگزاری بازی‌های آسیایی ۲۰۲۲ «هانجو» چین اسامی رشته‌های مورد نظر خود برای حضور در بازی‌های آسیایی را منتشر کردند. خالی بودن جای کاراته این شائبه را ایجاد کرد که بعد از حذف این رشته از بازی‌های المپیک ۲۰۲۴، خطر حذف از بازی‌های آسیایی این رشته مدال آور برای کشورمان را نیز تهدید می‌کند.«حیدر فرمان» مدیر اجرایی بازی‌های آسیایی در این رابطه به خبرنگار مهر گفت: لیستی که چینی‌ها منتشر کردند، لیست اولیه است . در واقع این پیشنهاد میزبان است و در جلسات مختلف و متعدد بررسی می‌شود. موضوع حذف کاراته صحت ندارد و شورای المپیک آسیا به شدت با آن مخالف است.

نایب قهرمانی حدادی در مسابقات بین المللی آمریکا

احسان حدادی به عنوان نایب قهرمانی مسابقات بین المللی دوومیدانی آمریکا دست یافت.به گزارش خبرگزاری مهر، احسان حدادی که در تمرینات آماده سازی خود زیر نظر مک ویلکینز مربی آمریکایی اش در کالیفرنیا به سر

می برد، در دومین مسابقه‌اش در سال جدید موفق شد به مقام نایب قهرمانی دست پیدا کند.حدادی در مسابقات بین‌المللی آمریکا توانست با پرتابی به طول ۶۵.۷۹ متر عنوان دومی را از آن خود کند.در این مسابقه رجی جگرس از کشور آمریکا بر سکوی نخست قرار گرفت. حدادی پیش از این در رقابتهای کالیفرنیا به مقام نخست رسیده بود.

Email this page

نسخه مناسب چاپ