اخبار کوتاه داخلی
 

نعمتی: امیدوارم در ریکرو تیمی سهمیه المپیک بگیریم

بانوی کماندار تیم ملی کشورمان ابراز امیدواری کرد ملی‌پوشان در مسابقات جهانی هلند سهمیه المپیک ۲۰۲۰ توکیو را کسب کنند.به گزارش خبرگزاری فارس زهرا نعمتی درباره شرایطش برای حضور در مسابقات جهانی هلند که سهمیه المپیک ۲۰۲۰ توکیو توزیع می‌شود، گفت: هم من و هم دوستانم از آمادگی خوبی برخوردار هستیم و تلاش می‌کنیم تا روز مسابقه به اوج برسیم.کسب سهمیه در تیراندازی با کمان نسبت به سایر رشته‌ها سخت‌تر است. رقبا و تیراندازان زیادی هستند که در نهایت ۶۴ نفر راهی المپیک می‌شوند و ۳ مدال هم توزیع می‌شود اما ما خیلی امیدواریم همان طور که دوره قبل سهمیه گرفتیم این دوره هم بتوانیم راهی المپیک شویم و در ریکرو تیمی سهمیه بگیریم. ریکرو بانوان نسبت به دوره قبل پیشرفت زیادی داشته و من و دوستانم تلاش می‌کنیم به اوج امادگی برسیم و اتفاقات خوب را رقم بزنیم.

تعویق دومین دوره لیگ جهانی والیبال نشسته مردان

مدیر تیم‌های ملی والیبال نشسته از به تعویق افتادن دومین دوره لیگ جهانی والیبال نشسته مردان خبر داد و گفت: به دلیل اتفاقات اخیر، دومین دوره لیگ جهانی والیبال نشسته مردان که قرار بود تیرماه در گلستان برگزار شود، به آبان ماه موکول شد.هادی رضایی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره علت به تعویق افتادن دومین دوره لیگ جهانی والیبال نشسته مردان اظهار کرد: به دلیل سیل اخیر و اتفاقات پیش آمده، از سازمان جهانی پاراوالیبال درخواست کردیم که در صورت صلاحدید این رقابت‌ها را به تعویق بیندازند. در حال حاضر منتظر پاسخ سازمان جهانی هستیم تا ببینیم امکان برگزاری این رقابتها در آبان ماه وجود دارد یا خیر؟

تائید صلاحیت باقری برای انتخابات فدراسیون وزنه‎برداری

کوروش باقری شرایط احراز مدیریتی خود را از کمیسیون تجدید نظر وزارت ورزش گرفت تا وارد لیست اسامی کاندیداهای ریاست فدراسیون وزنه برداری شود.به گزارش خبرگزاری مهر محسن بیرانوند دبیر مجمع انتخاباتی ریاست فدراسیون وزنه برداری با بیان این مطلب اضافه کرد: پیش از این ? کاندیدای ریاست فدراسیون وزنه برداری توانسته بودند شرایط احراز مدیریت خود را از کمیسیون تطبیق وزارت ورزش و جوانان دریافت کنند. پس از بررسی مجدد کوروش باقری نیز با احراز شرایط مدیریتی اش به لیست اسامی کاندیداهای ریاست فدراسیون وزنه برداری اضافه شد.

آخرین شایعه؛ کلینزمن به ایران نمی آید

مذاکرات فدراسیون فوتبال ایران با یورگن کلینزمن چندان ایده آل پیش نرفته و به نظر می رسد این سرمربی آلمانی از هدایت تیم ملی ایران دور شده است.به گزارش ورزش سه، از طریق برخی منابع خبری مبنی بر حضور احتمالی یورگن کلینزمن در تیم ملی ایران شنیده شد. این سرمربی آلمانی که بعد از قطع همکاری با تیم ملی آمریکا، حدود دو سال است که سرمربیگری نمی کند، در نخستین روزهای جدایی کارلوس کی روش ازفوتبال ایران به عنوان یکی از نامزدهای هدایت ایران معرفی شد.پس از گذشت چند ماه و دور بودن نام او از تیتر اخبار مربوط به تیم ملی، دوباره خبر حضور کلینزمن در ایران جدی شد و حتی برخی درباره نزدیک بودن زمان امضای قرارداد او با فدراسیون ایران صحبت کردند.اما شنیده ها حاکی از آن است که مذاکرات بین مربی آلمانی و مسئولان فدراسیون فوتبال ایران به خوبی پیش نرفته و احتمال اینکه کلینزمن سمت سرمربیگری تیم ملی ایران را بر عهده بگیرد، بالا نیست.

Email this page

نسخه مناسب چاپ