اخبار کوتاه داخلی
 

عنوان سومی تکواندوی ایران در گرند پری ایتالیا

نخستین دوره رقابت‌های تکواندو گرندپری در سال ۲۰۱۹ با عنوان سومی تیم ایران در بخش مردان به پایان رسید.به گزارش خبرنگار مهر، رقابت‌های تکواندو گرندپری با حضور ۲۵۶ تکواندوکار از ۶۰ کشور به میزبانی ایتالیا در شهر رم برگزار شد که در جدول توزیع مدال‌ها تیم کشورمان با یک طلای میرهاشم حسینی و یک برنز سجاد مردانی در مکان سوم ایستاد.روسیه با دو طلا، یک برنز و کره جنوبی با یک طلا، یک نقره و یک برنز بالاتر از تیم کشورمان در مکانهای اول و دوم جدول توزیع مدال‌ها قرار گرفتند. اسپانیا هم با دو نقره چهارم شد. اما در مجموع مردان و زنان هم تیم کشورمان عنوان سوم را بعد از کره جنوبی و روسیه به خود اختصاص داد. در مجموع هم ۳۲ مدال طلا نقره و برنز این مسابقات بین ۱۹ کشور توزیع شد.

سعیدی: مسیر انتخاب مجیدی درست نیست

کیکاووس سعیدی می‌گوید مشکلی با انتخاب مجیدی ندارد اما مسیر انتخاب او مشکل دارد.به گزارش ایسنا، کیکاووس سعیدی سرپرست دبیرکلی کمیته ملی المپیک درباره موضع این کمیته درباره انتخاب فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی تیم ملی امید تصریح کرد: این موضوع که در رسانه‌ها مطرح شده است مورد تایید ما نیست زیرا در جریان این فرایند قرار نداریم. تیم ملی امید قرار است بعد از سال‌ها در المپیک حضور داشته باشد. بحث ما فرهاد مجیدی نیست بلکه مسیر انتخاب این مربی است. در ستاد کمیته ملی المپیک باید این انتخاب مورد تایید قرار بگیرد. کمیته ملی المپیک در هیچ رشته‌ای در بازی‌های المپیک به صورت مستقیم در کار فدراسیون‌ها دخالت نمی‌کند. بعد از انتخاب فدراسیون باید کمیته ملی المپیک رضایت دهد و ستاد این کمیته آن را تایید کند. ما فرهاد مجیدی را دوست داریم اما این مراحل سیستمی باید رعایت شود.

باشگاه استقلال با جدایی مجیدی مخالفتی ندارد

تهران- ایرنا- باشگاه استقلال با جدایی فرهاد مجیدی و حضور او به عنوان سرمربی تیم امید ایران، مخالفتی ندارد.حمید استیلی مدیر تیم فوتبال ایران اعلام کرد که فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال امید ایران انتخاب شده است.این اتفاق در شرایطی رخ داد که مجیدی هنوز یک فصل دیگر با استقلال قرارداد دارد. در عین حال، امیرحسین فتحی مدیرعامل استقلال اعلام کرد با جدایی او مشکلی نداردو گفت:فرهاد مجیدی سرمایه استقلال است و ما به حضور وی در تیم علاقه داشتیم. وی افزود: باشگاه استقلال و فرهاد مجیدی به ادامه همکاری علاقه مند بودند، اما وقتی مهدی تاج درخواست کرد برخلاف میل باطنی و به دلیل اینکه همیشه منافع ملی را ترجیح می دهم در جلسه ای با حضور تاج و اعضای کمیته فنی فدراسیون قانع شدیم تا مجیدی را در اختیار تیم امید قرار دهیم.

سرمربی تیم ملی بوکس ایران سکته کرد!

“بولت نیازیمبتوف” قزاقستانی که قرار بود به عنوان سرمربی تیم ملی ایران در تهران حضور داشته باشد، به دلیل سکته قلبی در بیمارستان بستری شد.به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، طبق تصمیم مسئولان فدراسیون وی علاوه بر هدایت تیم ملی بزرگسالان قرار بود در حوزه استعدادیابی نیز با فدراسیون کشورمان همکاری و همچنین در حوزه کشف، تربیت و آموزش مربیان بوکس در استان های مختلف فعالیت کند اما به دلیل سکته قلبی دیگر به تهران سفر نخواهد کرد.

شایان ذکر است ، این مربی سابقه سرمربیگری تیم های ملی بوکس کره جنوبی، ترکیه ، عراق، آلبانی و قزاقستان و تیم نیمه حرفه ای آستانه ایرلاینز قزاقستان را به عهده داشته است.

Email this page

نسخه مناسب چاپ