اخبار کوتاه داخلی
 

سردار غیب‌پرور قهرمانی کشتی‌گیر اوکراینی را تبریک گفت

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در پیامی خطاب به «المار نورعلی اف» کشتی‌گیر اوکراینی که به تازگی در مسابقات کشتی این کشور مدال طلا کسب کرده است، تبریک گفت.به گزارش خبرگزاری فارس المار نور علی‌یف، کشتی‌گیر آذربایجانی‌الاصل اوکراینی که در مسابقات کشتی کشور اوکراین موفق به کسب مدال طلا شده بود با پیراهنی که تصویر رهبر انقلاب بر آن نقش بسته به روی سکوی دریافت جوایز رفت.متن پیام تبریک سردار غلامحسین غیب پرور به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم.

فرزند عزیزم ” المار نورعلی اف “

سلام علیکم

اقدام قهرمانانه شما و حضورتان با لباس مزین به تصویر رهبر فرزانه و معظم انقلاب اسلامی ( مد ظله العالی) با شعار «لبیک یا خامنه ای» نماد جوان مومن انقلابی امروز در جهان است. عشق جنابعالی به ولایت که برخاسته از منشا عمیق دینداری می باشد الگویی برای تمامی آزادیخواهان و قهرمانان جهان است. اینجانب حرکت ارزشمند شما قهرمان عاشق و ولایت مدار را پاس داشته و مسرت و مباهات خود را به وجود چنین جوانانی اعلام می دارم.

کماندار ایران سر از بلژیک درآورد

رییس فدراسیون تیروکمان در واکنش به عدم بازگشت پوریا جلالی پور بعد از پایان مسابقات جهانی هلند به کشور گفت: وی بدون اطلاع

سرپرست تیم همراه برادرش برای دیدار با خانواده‌اش به بلژیک رفته و به مدت یک‌ماه ویزا دارد.غلامرضا شعبانی بهار در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: بعد از غیبت وی، این موضوع را از طریق سفارت ایران و پلیس این کشور پیگیری کردیم تا بتوانیم او را به کشور بازگردانیم.با ورود پلیس هلند، پلیس بین‌الملل در بلژیک به محل زندگی برادر این بازیکن مراجعه کرد که پوریا در پاسخ به سوال پلیس بین‌الملل گفت من ویزای یک ماهه دارم و پس از پایان به ایران بازخواهم گشت.رئیس فدراسیون تیروکمان در پاسخ به این پرسش که اگر بعد از پایان مهلت قانونی ویزای این کماندار به کشور بازنگردد چه اقدامی انجام خواهید داد تصریح کرد: وی در کشور دیگری به سر می‌برد و ما هیچ اقدامی نمی‌توانیم علیه این ورزشکار انجام دهیم. من امیدوارم که این ورزشکار خود به این نتیجه برسد که بعد از پایان مهلت قانونی ویزایش به کشور بازگردد.

برانکو در پرسپولیس ماند

باشگاه پرسپولیس با اعلام به سرمربی تیم، ضمن تسویه حساب فصل گذشته پیش پرداخت فصل جدید را نیز به وی پرداخت کرد.به گزارش خبرگزاری مهر، ایرج عرب در خصوص پرداخت طلب برانکو ایوانکوویچ گفت: باشگاه پرسپولیس طبق توافق با برانکو و با تأمین اعتبار مورد نیاز پیش پرداخت فصل جدید را به وی پرداخت نمود و مطالبات وی در فصل گذشته را نیز تسویه کرد.باشگاه پرسپولیس در نامه‌ای به ایوانکوویچ ضمن اعلام مطلب فوق از وی خواست برای دریافت این مبلغ، شماره حسابی معتبر که امکان انتقال پول به آن با توجه به شرایط مالی کشور، وجود داشته باشد را به باشگاه اعلام کند یا اینکه دوشنبه هفته آینده ?? خرداد، خود یا نماینده قانونی وی که معرفی می‌شود، برای دریافت وجوه، در باشگاه حضور پیدا کند.

نعمتی: شرایط برای برگزاری انتخابات کشتی مهیا ست

سرپرست فدراسیون کشتی گفت: همه شرایط برای برگزاری انتخابات سالم فدراسیون کشتی در نیمه اول تیر فراهم است و شرایطی فراهم شده که هر کسی که بتواند نظر مجمع را جلب کند، برای ریاست انتخاب شود. بهروز نعمتی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با توافقی که با مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان، محمدرضا داورزنی معاون وزیر ورزش و سیدرضا صالحی امیری رییس کمیته ملی المپیک صورت گرفته، مقرر شد که مجمع انتخاباتی فدراسیون نیمه اول تیر ماه برگزارشود.وی در خصوص برگزاری اردوهای آمادگی تیم های ملی گفت: خوشبختانه اردوهای تیم های ملی در همه رده های سنی و در کشتی آزاد و فرنگی طبق برنامه برگزار می شود و جا دارد از کادر فنی تیم های ملی که شبانه روز برای موفقیت تلاش می کنند تشکر و قدردانی کنم.

Email this page

نسخه مناسب چاپ