اخبار کوتاه داخلی
 

ششمین برد پیاپی ملی پوشان والیبال نشسته ایران

ملی‌پوشان والیبال نشسته ایران به ششمین پیروزی پیاپی در رقابت‌های قهرمانی آسیا – اقیانوسیه رسیدند.به گزارش ورزش سه و به نقل از تسنیم در ادامه پنجمین روز از رقابت‌های والیبال نشسته قهرمانی آسیا – اقیانوسیه در تایلند، تیم ملی ایران به مصاف کره جنوبی رفت و این حریف را نیز همچون رقبای قبلی با نتیجه ۳ بر صفر شکست داد و به ششمین برد پیاپی‌اش دست یافت. ملی‌پوشان کشورمان در این بازی با نتایج ۲۵ بر ۱۶، ۲۵ بر ۱۵ و ۲۵ بر ۱۲ به برتری رسیدند تا جواز حضور در دیدار نهایی را کسب کنند.شاگردان هادی رضایی از ساعت ۱۵ امروز به وقت محلی در فینال به مصاف حریف خود خواهند رفت تا پرونده این دوره از رقابت‌ها بسته شود.

بازتاب حضور دنیزلی در تراکتورسازی

مصطفی دنیزلی برای بار سوم به لیگ ایران آمد و این بار هدایت تیم فوتبال تراکتورسازی را عهده دار شد. این حضور با بازتاب رسانه‌ای در کشور ترکیه روبرو بود.به گزارش ایسنا، مصطفی دنیزلی سرمربی ترکیه‌ای که سابقه حضور در تیم‌های پاس و پرسپولیس را در فوتبال ایران داشت برای بار سوم به ایران آمد تا هدایت تراکتورسازی را بر عهده بگیرد و جانشین جرج لیکنز در این تیم شود که رسانه‌های ترکیه‌ای به بازتاب این حضور پرداختند .

حریت: امضای قرارداد ۵ ساله با تراکتورسازی

دنیزلی دو هفته مانده به پایان فصل لیگ ترکیه از تیم قاسم پاشا کنار رفت و اکنون با امضای قراردادی ۵ ساله هدایت تراکتورسازی را بر عهده گرفت. از مبلغ قرارداد سرمربی ۶۹ ساله اطلاعی منتشر نشده است.

صباح: حضور سه باره دنیزلی در فوتبال ایران

مصطفی دنیزلی برای سومین بار به لیگ ایران رفت و هدایت تیم تراکتورسازی را بر عهده گرفت. قرارداد رسمی او با تراکتور امضا شده است ولی از مبلغ قرارداد او خبری نیست. این مربی در فوتبال ایران چهره‌ای شناخته شده محسوب می‌شود و در دو حضور قبلی در تیم‌های پاس و پرسپولیس عملکرد قابل قبولی داشت.

اسپور: انتقالی عجیب برای سرمربی ۶۹ ساله

این رسانه ترکیه‌ای حضور مصطفی دنیزلی را در تیم فوتبال تراکتورسازی حضوری عجیب قلمداد کرد و در عین حال تاکید کرد تجربه بالای این مربی می‌تواند تضمین کننده موفقیت تیم تبریزی باشد.

برنز آسیایی کاپیتان شمشیربازی ایران

کاپیتان تیم ملی شمشیربازی با شکست در نیمه نهایی مدال برنز رقابت‌های قهرمانی آسیا را کسب کرد. به گزارش “ورزش سه”، در مسابقات شمشیربازی قهرمانی آسیا مجتبی عابدینی کاپیتان تیم ملی ایران با پیروزی ۱۵ بر ۱۲ برابرگو قهرمان المپیک،جهان و آسیا از کره جنوبی مدال برنز خود را در این رقابت‌ها قطعی کرد. البته او برای کسب خوشرنگ‌ترین مدال به مصاف وانگ چینی در نیمه نهایی رفت، اما ۱۵ بر ۱۰ شکست خورد و به همان برنز بسنده کرد. حریف چینی در اواسط این مسابقه به خاطر مصدومیت دقایق زیادی را روی زمین افتاده بود و در نهایت به مسابقه برگشت.

از سوی دیگر محمد فتوحی هم در این مرحله ۱۵ بر ۱۲ به وانگ از چین باخت و از ادامه رقابت‌ها بازماند.

علی پاکدامن، اصلی‌ترین امید ایران در رقابت‌های قهرمانی آسیا هم در یک دیدار نزدیک ۱۵ بر ۱۴ مغلوب هانسول از کره جنوبی شد و از رقابت‌ها کنار رفت.

Email this page

نسخه مناسب چاپ