اخبار کوتاه داخلی
 

حساب فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ مسدود شد

حساب دو بخش مدیریتی فوتبال ایران مسدود شد.به گزارش ایسنا، اداره کل امور مالیاتی شمیرانات حساب‌های فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ را به خاطر قصور در پرداخت مالیات عملکردشان مسدود کرد. با این حساب پول‌های این دو بخش اداره کننده فوتبال بلوکه شده است.پارسال هم این حساب‌ها مسدود شده بود که به خاطر نپرداختن مالیات بر ارزش افزوده این اتفاق افتاد.

برنامه‌های فدراسیون بسکتبال برای کاپ جام جهانی در تهران

تهران- ایرنا- بیستم تیر ایران میزبان کاپ جام‌جهانی بسکتبال خواهد بود و فدراسیون نیز برنامه‌هایی برای این اتفاق تاریخی در نظر گرفته‌است.سفر این کاپ به کشورهای راه‌یافته به جام‌جهانی ۲۰۱۹ آغاز شده و طبق برنامه‌ریزی‌های فدراسیون جهانی، قرار است این کاپ بیستم تیر به ایران برسد و ۲۴ ساعت در تهران باشد.طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده حضور کاپ جام‌جهانی بسکتبال با برگزاری مراسم انتخاب بهترین‌های لیگ برتر همزمان می‌شود و گویا فدراسیون تصمیم دارد در این مراسم پذیرای کاپ جام‌جهانی باشد.همچنین برنامه‌ریزی‌هایی انجام شده تا چند مسابقه نمادین مینی بسکتبال در برج میلاد یا برج آزادی تهران نیز برگزار و از کاپ جام جهانی در میان مردم پایتخت رونمایی شود.پیش از این گفته شد که مراسمی در موزه کمیته ملی المپیک ایران نیز برگزار خواهد شد.

هشتمی تنیس ایران در مسابقات دیویس کاپ

تیم ملی تنیس ایران در گروه سه مسابقات دیویس کاپ هشتم شد.به گزارش ایسنا، تیم ملی تنیس ایران پس از این که در مرحله گروهی هر سه بازی خود را واگذار کرد برای مقام هفتم با تیم سنگاپور به رقابت پرداخت که با نتیجه ۲بر۱ شکست خورد.ایران با این شکست مقام هشتم را کسب کرد.تیم ایران در مرحله گروهی مقابل مالزی، سوریه و قطر شکست خورده بود.

فدراسیون جهانی تنیس قرار است قوانین مجدد دیویس کاپ را اعلام کند با این حال در سایت دیویس کاپ نوشته شده احتمالاً دو تیم سقوط می‌کنند که در این صورت ایران هم به دسته چهارم سقوط می‌کند.

شکست ملی پوشان والیبال ساحلی برابر آمریکا

تیم ملی والیبال ساحلی ایران با نتیجه دو بر یک از تیم آمریکا شکست خورد.به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال ساحلی ایران (بهمن سالمی ،آرش وکیلی) در نخستین دیدار رقابت های قهرمانی جهان برابر تیم آمریکا (بورن،کراب) قرار گرفت. ساحلی بازان ایران در این دیدار با نتیجه دو بریک بازی را به حریف خود واگذار

کردند.

ایران توانست با امتیاز ۲۱ بر ۱۳ ست اول را به سود خود به پایان برساند.در ست دوم بازیکنان آمریکا بهتر ظاهر شدند و با امتیاز ۲۱ بر ۱۶ به برتری رسیدند، اما در ست سوم در امتیازات ابتدایی دو تیم با‌ اختلاف کمی پیش رفتند و در پایان با امتیاز ۱۵ بر ۹ تیم آمریکا به پیروزی دست یافت.ساحلی بازان ایران روز دوشنبه دومین بازی خود را مقابل تیم آلمان برگزار خواهند کرد‌.

Email this page

نسخه مناسب چاپ