اخبار کوتاه داخلی
 

انصاری‌فرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس شد

محمدحسن انصاری فرد به عنوان مدیرعامل جدید باشگاه پرسپولیس تهران انتخاب شد.به گزارش ایرنابا تصمیم هیات مدیره باشگاه پرسپولیس، انصاری فرد به عنوان مدیرعامل جدید باشگاه پرسپولیس انتخاب و جانشین ایرج عرب شد.محمدحسن انصاری فرد از سال ۸۴ تا ۸۶ تجربه مدیریت باشگاه پرسپولیس را داشته است.۲ سال مربی‌گری در تیم ملی فوتسال ایران بین سال‌های ۲۰۰۲ تا ۲۰۰۴ میلادی نیز در کارنامه وی دیده می‌شود.او زننده گل قهرمانی پرسپولیس در جام برندگان جام آسیا در سال ۱۹۹۱ میلادی برابر المحرق بحرین است.

شایان ذکر است که فقط ساعاتی پس از پذیرفته شدن استعفای عرب توسط وزیر ورزش، اعضای هیئت مدیره پرسپولیس انصاری فرد را جایگزین وی کردند.

حذف مس سونگون از جام باشگاه های جهان

در مسابقات فوتسال جام باشگاه های جهان که در تایلند در حال برگزاری است تیم فوتسال مس سونگون در بازی دوم مقابل ال پوز مورسیا اسپانیا متحمل شکستی سنگین شد.به گزارش خبرگزاری فارس، مسابقات فوتسال جام باشگاه های جهان ۲۰۱۹ در بانکوک تایلند در حال برگزاری است و تیم فوتسال مس سونگون نماینده ایران و آسیا در این مسابقات در بازی اول به مصاف مگنوس برزیل رفت و مغلوب این تیم شد.نماینده کشورمان در دومین بازی خود به مصاف تیم ال پوز مورسیا اسپانیا رفت که با یک نمایش ضعیف شکست خورد . ال پوز مورسیا توانست در یک بازی پرگل ۷ بر صفر مس سونگون را شکست دهد تا نماینده ایران پس از ۲ شکست پی در پی از ادامه حضور در این رقابت‌ها در همان مرحله ابتدایی گروهی حذف شود.

مدال برنز بانوان بسکتبالیست در غرب آسیا

تیم ملی بسکتبال بانوان ایران با غلبه بر اردن و کسب جایگاه سوم رقابت های قهرمانی غرب آسیا، تاریخ ساز شد.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم ملی بسکتبال بانوان ایران که برای نخستین بار با حجاب اسلامی در رقابت های غرب آسیا شرکت کرده است، در دیدار پایانی خود ، اردن را با نتیجه ٧١ بر ٥٢ شکست داد و صاحب مدال برنز مسابقات شد.این نخستین مدال بسکتبال بانوان در چهار دهه اخیر است که در میدانی رسمی کسب می شود.در دیدار برابر اردن، ادنا عیسائیان با ٢٤ امتیاز و ١٨ ریباند عملکرد قابل قبولی داشت.

قضاوت داوران ایرانی در نیمه نهایی ای اف سی کاپ

کنفدراسیون فوتبال آسیا با ارسال نامه‌ای به فدراسیون فوتبال ایران قضاوت دیدار برگشت مرحله نیمه نهایی رقابت های ای اف سی کاپ را به داوران ایرانی ابلاغ کرد.به گزارش ایرنادیدار برگشت دو تیم کره شمالی و ابهانی بنگلادش از مرحله نیمه نهایی مسابقات ای اف سی کاپ ۲۰۱۹ ، امروز در شهر پیونگ یانگ کره شمالی برگزار می شود وبا اعلام کنفدراسیون فوتبال آسیا موعود بنیادی فر به عنوان داور و محمدرضا ابوالفضلی به همراه سعید علی نژادیان به عنوان کمک ها، این بازی را قضاوت خواهند کرد. ناظر داوری از سنگاپور و نماینده مسابقه نیزاز کشور چین هستند.

نسخه مناسب چاپ