اخبار کوتاه داخلی
 

نفرات اعزامی به پیکارهای جهانی کشتی آزاد مشخص شدند

ترکیب تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان ایران در پیکارهای قهرمانی سال ۲۰۱۹ جهان در شهر نورسلطان قزاقستان اعلام شد.

کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد، ترکیب این تیم را برای حضور در رقابت های جهانی کشتی و گزینشی المپیک در قزاقستان به شرح زیر اعلام کرد:

۵۷ کیلوگرم: رضا اطری،۶۱ کیلوگرم: بهنام احسان پور،۶۵ کیلوگرم: امیر محمد یزدانی،۷۰ کیلوگرم: یونس امامی،۷۴ کیلوگرم: رضا افضلی،۷۹ کیلوگرم: بهمن تیموری،۸۶ کیلوگرم: حسن یزدانی،۹۲ کیلوگرم: علیرضا کریمی،۹۷ کیلوگرم: علی شعبانی و۱۲۵ کیلوگرم: یدالله محبی رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی جهان روزهای ۲۸ تا ۳۱ شهریورماه در شهر نورسلطان کشور قزاقستان برگزار می‌شود.

اهالی کشتی در انتظار سوغاتی دبیر و سوریان از روسیه

اهالی کشتی در انتظار بازگشت رئیس و نایب رئیس فدراسیون از سفر به روسیه هستند تا در جریان دستاوردهای دیدار متولیان کشتی این دو کشور قرار گیرند.

به گزارش مهر، علیرضا دبیر و حمید سوریان به عنوان رئیس و نایب رئیس فدراسیون کشتی به روسیه سفر کردند تا طبق اعلام فدراسیون کشتی با رئیس و مسئولان فدراسیون این کشور دیدار و گفتگو کنند.

دبیر و سوریان در این سفر، ضمن دیدار با میخاییل مامیاشویلی رئیس فدراسیون کشتی روسیه با برخی مسئولان ورزشی و همچنین سرمربیان

تیم های ملی کشتی این کشور هم دیدار و گفتگو کردند که این اتفاق را در همین ابتدا می توان مثبت ارزیابی کرد.

حال با توجه به دیدار صمیمانه رئیس و نایب رئیس فدراسیون کشتی ایران با متولیان و چهره های برتر کشتی روسیه می توان انتظار داشت روابط و تعاملات بیشتری بین دو کشور ایجاد شود و این دو رقیب دیرینه و سنتی بتوانند همکاری های سازنده ای را داشته باشند.

دانش آموزان ایرانی قهرمان فوتسال آسیا شدند

تیم ملی فوتسال دانش آموزی ایران با برتری برابر رقبای خود توانست به عنوان قهرمانی دانش آموزان آسیا دست پیدا کند.

دانش آموزان فوتسالیست ایران دیروز در آخرین بازی خود در این رقابت‌ها برابر تیم میزبان (تایلند) قرار گرفتند و در نهایت توانستند پنج بر ۲ بر حریف خود غلبه کنند. با این پیروزی دانش آموزان ایرانی به عنوان قهرمانی آسیا دست پیدا کردند.

تیم ملی فوتسال دانش آموزی ایران از روز ۴ تا ۱۰ شهریور با هفت حریف آسیایی روبرو شد و در نهایت با برتری برابر تمامی رقبا توانست به عنوان قهرمانی این بازی ها برسد.

هدایت تیم ملی دانش آموزی بر عهده «یاشار مطلب‌زاده» است و «حسین شمس» هم به عنوان مدیرفنی، همراه تیم به تایلند اعزام شد.

نمایندگان ایران در کوراش قهرمانی جهان حریفان خود را شناختند

مراسم قرعه کشی رقابت‌های کوراش قهرمانی جهان برگزار شد و اعضای تیم ملی کشورمان رقبای خود را شناختند.

به گزارش مهر، رقابت‌های کوراش قهرمانی جهان با حضور ۱۸۴ جودوکار از ۴۲ کشور از امروز به میزبانی کره جنوبی در شهر «چونگ‌جو» آغاز می‌شود.نمایندگان ایران را الیاس پاکدل، الیاس علی‌اکبری، امید تیزتک، حامد رشیدی و جعفر پهلوانی در اوزان ۷۳- ، ۸۱- ،۹۰-،۱۰۰- و۱۰۰+ کیلوگرم تشکیل می دهند.

نسخه مناسب چاپ