اخبار کوتاه داخلی
 

دومین برنز ثریا آقایی در مسابقات بین المللی بدمینتون
در مسابقات بین المللی بدمینتون ساحل عاج، بانوی بدمینتون باز ایران موفق به کسب مدال برنز شد.به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از روابط عمومی فدراسیون بدمینتون، دیدار مرحله نیمه نهایی مسابقات بین المللی بدمینتون ساحل عاج در شهر آبیجان برگزار شد و ثریا آقایی با شکست برابر حریف خود از راهیابی به فینال قسمت یک نفره بانوان باز ماند و به مقام سوم مشترک این دوره از مسابقات دست یافت.بدین ترتیب با احتساب مسابقات بین المللی بنین، ۲ مدال برنز در قسمت یک نفره سهم ثریا آقایی از حضور در این دو رویداد بین المللی شد.آقایی در دیدار مرحله نیمه نهایی یک نفره بانوان به مصاف بدمینتون باز میانمار رفت و این دیدار را با نتیجه ۲ بر صفر واگذار کرد و به مدال برنز دست یافت.

ناکامی والیبال ایران در یونیورسیاد۲۰۱۹
تیم والیبال دانشجویان ایران دومین دیدار خود در یونیورسیاد ۲۰۱۹ را با شکست سه بر صفر مقابل لهستان به اتمام رساند تا شانس رفتن بر روی سکو را از دست بدهد.به گزارش خبرنگار اعزامی ایسنا از ایتالیا، در ادامه پنجمین روز از رقابت‌های یونیورسیاد دانشجویان جهان در شهر ناپل ایتالیا، تیم والیبال دانشجویان ایران در دومین دیدار خود به مصاف لهستان رفت و متحمل شکست سه بر صفر شد. والیبالیست‌های ایران در دیدار نخست نیز با حساب ۳ بر ۲ مغلوب فرانسه شده بودند. با این شکست ایران که در دوره گذشته به عنوان قهرمانی رسیده بود، شانس سکونشینی را از دست داد.یونیورسیاد ۲۰۱۹ به میزبانی ایتالیا و در شهر ناپل از ۱۲ تیر ماه جاری در حال پیگیری است و تا ۲۳ تیرماه ادامه دارد.

مصطفوی رئیس کمیته استیناف سازمان لیگ شد
تهران- ایرنا- طی حکمی از سوی مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال، رییس و اعضای کمیته استیناف صدور مجوز حرفه ای سازمان لیگ فوتبال منصوب شدند.بر همین اساس داریوش مصطفوی به عنوان رئیس وکاظم اولیایی به عنوان عضو کمیته استیناف صدور مجوز حرفه ای سازمان لیگ فوتبال، رضا درویش،حمیدرضا گرشاسبی و سعید عباسی به عنوان اعضای کمیته بدوی صدور مجوز حرفه ای سازمان لیگ فوتبال، عبدالحسین حسنی به عنوان عضو حقوقی کمیته بدوی و محمد مهدی برادران به عنوان عضو کمیته مالی بدوی صدور مجوز حرفه ای سازمان لیگ فوتبال و سهیل مهدی به عنوان رئیس کمیته صدور مجوز حرفه ای منصوب شدند.

سقوط ۲۶ پله‌ای تفتیان در رده بندی فدراسیون جهانی
در آخرین رده‌بندی فدراسیون جهانی دوومیدانی حسن تفتیان با ۲۶ پله سقوط در رده پنجاه و نهم دوی ۱۰۰ متر قرار گرفت.به گزارش ایسنا بر اساس جدیدترین رتبه بندی فدراسیون جهانی دوومیدانی در ماده ۱۰۰ متر حسن تفتیان با امتیاز ۱۱۷۴ و ۲۶ پله سقوط در رده پنجاه و نهم قرار گرفت. او چندی پیش با ۱۲۰۵ امتیاز در رده سی و سوم جهان قرار داشت.تفتیان قبل از رقابت‌های قهرمانی آسیا دوحه قطر در رده شانزدهم جهان قرار داشت.
احسان حدادی، نایب قهرمان المپیک لندن با امتیاز ۱۲۸۷ (پیش از این امتیاز او ۱۲۹۵ بود) همچنان در رده پنجم جهان قرار دارد. پیش از حدادی، فردریک داکرس جامائیکایی، دانیل استال سوئدی، لوکاس ویس شیدینگر اتریشی و اندریوس گودزیوس لتونی در رده‌های اول تا چهارم ایستاده اند.

Email this page

نسخه مناسب چاپ