اخبار کوتاه داخلی
 

قهرمانی مقتدرانه ایران در کشتی فرنگی جوانان آسیا
تیم ایران با کسب ۷ مدال طلا، یک نقره و یک برنز با اقتدار قهرمان رقابت های کشتی فرنگی جوانان آسیا در تایلند شد.
به گزارش ایسنا، رقابت‌های کشتی فرنگی جوانان قهرمانی آسیا روزهای ۱۸ و ۱۹ تیرماه در شهر چونبوری تایلند برگزار شد که در پایان تیم ایران با ۷ مدال طلای بهرام معروف خانی در وزن ۶۷ کیلوگرم، محمدرضا رستمی در وزن ۷۲ کیلوگرم، محمد ناقوسی در وزن ۷۷ کیلوگرم، حسین فروزنده در وزن ۸۲ کیلوگرم، حسن فروزنده در وزن ۸۷ کیلوگرم، حامد عبدولی در وزن ۹۷ کیلوگرم و علی اکبر یوسفی در وزن ۱۳۰ کیلوگرم، یک مدال نقره سعید ارجمندی در وزن ۶۳ کیلوگرم و یک مدال برنز میلاد رضانژاد در وزن ۶۰ کیلوگرم و با کسب ۲۱۸ امتیاز با اقتدار قهرمان شد و تیم‌های قزاقستان و هند به ترتیب با ۱۴۶ و ۱۴۵ امتیاز دوم و سوم شدند.

تغییر ترکیب کشتی آزاد ایران در جام یاشاردوغو
تیم کشتی آزاد ایران با تعداد نفرات کمتری نسبت به ترکیب اعلام شده راهی جام یاشار دوغو شد.
به گزارش ایسنا، رقابت‌های بین المللی کشتی آزاد جام یاشار دوغو ترکیه که جزو سیستم رنکینگ اتحادیه جهانی کشتی محسوب می‌شود، روزهای ۲۰ تا ۲۳ تیرماه در شهر استانبول ترکیه برگزار می‌شود که تیم ایران برای شرکت در این رقابت ها وارد استانبول شد. در لیست جدید اعلام شده از سوی فدراسیون کشتی، شاهد خارج شدن برخی کشتی‌گیران چون امیر پرسته، مجید داستان،میثم نصیری و مرصاد مرغزاری هستیم.
ترکیب تیم اعزامی به جام یاشار دوغو به ترتیب زیر است:
۵۷ کیلوگرم: سید عرفان جعفریان
۷۹ کیلوگرم: بهمن تیموری
۹۷ کیلوگرم: عباس فروتن و علی شعبانی
۱۲۵ کیلوگرم: یدالله محبی
سرمربی: غلامرضا محمدی
مربی: ابراهیم مهربان

احتمال انتقال آزمون به لیورپول
سایت باشگاه لیورپول به اخبار منتشر شده در رسانه‌های مترو و دیلی اکسپرس مبنی بر انتقال سردار آزمون به این تیم واکنش نشان داد.
به گزارش سایت لیورپول، در جریان دیدار لوکوموتیو و زنیت در سوپرجام روسیه، سردار آزمون توانست دو گل برای تیمش به ثمر برساند. گفته شد در این دیدار استعدادیاب های لیورپول حضور داشتند تا عملکرد بازیکن ایرانی را زیر نظر بگیرند.
این بازیکن در نقل و انتقالات زمستانی و در ماه فوریه توانست به تیم زنیت برود و تاکنون توانسته است در ۱۷ بازی برای این تیم در تمامی رقابت‌ها ۱۴ گل به ثمر برساند.
روزنامه مترو انگلیس احتمال انتقال آزمون از زنیت به لیورپول را مطرح کرده است و این خبر در سایت رسمی باشگاه لیورپول بازتاب داشته است.

هدیه ویژه ترابزون به امیری بعد از فسخ قرارداد
باشگاه ترابزون با اهدای یک یادبود به وحید امیری با این بازیکن خداحافظی کرد.
به گزارش ایسنا، باشگاه ترابزون اسپور ترکیه اعلام کرد که وحید امیری بازیکن آزاد است و اکنون می‌تواند تیم جدید خود را برای فصل بعد انتخاب کند. باشگاه هم با اهدای یک یادبود به این بازیکن، از تلاش‌های او در طول فصل برای تیم ترابزون تشکر و قدردانی کرد.
امیری از چند تیم از جمله پرسپولیس، سپاهان و تراکتورسازی پیشنهاد دارد و به احتمال زیاد به زودی قرارداد خود را با یکی از این تیم‌ها امضا خواهد کرد.
امیری که بهترین بازیکن لیگ ایران در سال اخیر بود، در جام جهانی هم عملکرد بسیار خوبی داشت ولی بعد از مصدومیتی که در ترابزون گریبانگیر او شد نتوانست انتظارات را در این تیم برآورده کند.

Email this page

نسخه مناسب چاپ