اخبار کوتاه
پیکر مطهر ۳۰۰۰ شهید دفاع مقدس هنوز پیدا نشده‌ است

سرویس شهرستان ها: فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح گفت: بیش از ۳۰۰۰پیکر مطهر شهدای هشت سال دفاع مقدس یافت نشده‌ اند.

سردار سیدمحمد باقرزاده در حاشیه برگزاری یادواره شهدای کارخانه سیمان باغکمش شهرستان پردیس در جمع خبرنگاران درباره فعالیت این کمیته و شمار شهدای تفحص شده افزود: تفحص شهدا در حال انجام است و اخیراً هم توفیقاتی در نقاط مختلف کشور عراق حاصل شده است. به دلیل فرارسیدن ماه محرم استراحت کوتاهی به پرسنل کمیته تفحص داده‌ایم که پس از عاشورا این فعالیت آغاز می شود.وی درباره برگزاری مراسم تشییع پیکر شهدا در ایام محرم هم تأکید کرد: شماری از پیکر مطهر شهدایی که در گذشته شناسایی شده‌اند بزودی تحویل خانواده‌هایشان می شود که آمار مشخص شده از طریق معراج شهدا اعلام خواهد شد.

بنا به این گزارش در این مراسم از کتاب در خواب‌های دیگران، اثر حسن احمدی رونمایی و از ۱۴خانواده معظم شهدا تجلیل به عمل آمد.

افتتاح ۴ طرح مخابراتی در لارستان

سرویس شهرستان‌ها: وزیر ارتباطات درسفر به استان فارس، ۴ طرح با هزینه۳۴ میلیارد تومان را در لارستان افتتاح کرد.‏

این طرح‌ها شامل توسعه پوشش تلفن همراه روستایی ۱۲روستا، ارائه خدمات الکترونیک در ۵ روستا، توسعه شبکه تلفن ثابت و دیتا، ارتقای ‏BTS‏ شهری و توسعه پوشش همراه شهری، روستایی و جاده‌ای به ارزش جمعاً ۳۴ میلیارد تومان است.آذری‌جهرمی بعد از افتتاح این طرح‌ها، جلسه‌ای اختصاصی با فرمانداران شهرستان‌های لار، خنج و گراش در فرمانداری لارستان داشت.‏

انهدام شبکه قاچاقچیان خارجی سوخت در هرمزگان

سرویس شهرستان‌ها: مأموران دریابانی هرمزگان اعضای یک شبکه قاچاق سوخت خارجی را در سیریک استان هرمزگان شناسایی و دستگیر کردند.در این عملیات یک فروند یدک کش خارجی توقیف و ۲۸۳ هزار و ۹۰۰ لیتر گازوئیل کشف شد.

در این رابطه ۱۲ متهم خارجی تبعه کشور فیلیپین دستگیر شدند واقدامات قانونی از طریق مراجع قضایی به صورت ویژه در حال پیگیری است.‏

نسخه مناسب چاپ