ارائه خدمات ویژه سازمان تاکسیرانی به رانندگان دارای برچسب سرویس مدارس
کارگاه آموزشی پیمانکاران و رانندگان سرویس های حمل و نقل دانش آموزی با مشارکت سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران و پلیس راهور تهران بزرگ برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران، علیرضا قنادان مدیرعامل سازمان تاکسیرانی در این کارگاه ، از تغییر نوع نگاه و رویکرد این سازمان به شرکت های پیمانکار حمل و نقل دانش آموزی خبر داد.

وی، ناوگان حمل و نقل دانش آموزی را از دو جهت در حوزه حمل و نقل شهری حائز اهمیت دانست و گفت: نکته اول آن که در شروع سال تحصیلی و آغاز پیک اصلی ترافیک شهری، شرکت های حمل و نقل دانش آموزی، نقش بسیار مهم و موثری در کاهش ترافیک شهری دارند و نکته حائز اهمیت دیگر، مسافرین آنهاست که نسبت به مسافرین معمولی از اهمیت بالاتری برخوردارند.

قنادان با اشاره به این که نوع نگاه سازمان در

سال های اخیر به شرکت های پیمانکاری تغییر کرده است و دورنمای فعالیت سازمان تاکسیرانی در حوزه حمل و نقل دانش آموزی حرکت به سمت ارتقا سطح کمی و کیفی خدمات شرکت‌های حمل ونقل دانش آموزی با پروانه تخصصی و به رسمیت شناختن نقش این

شرکت ها به عنوان ارکان حمل و نقل شهری خواهد بود،بیان کرد : در حال حاضر پروانه های این شرکت ها به عنوان یک پروانه تخصصی شناخته می شود.

مدیر عامل سازمان تاکسیرانی با اشاره به پیشرفت در حوزه عملکردی شرکت های حمل و نقل دانش آموزی نسبت به سال های گذشته، گفت: برای اولین بار در نیمه شهریور ماه حدود ۵۰درصد از ناوگان رانندگان صلاحیت سنجی شده اند و برچسب های آنان در هفته آینده در مراسمی با حضور فرمانده نیروی انتظامی و پلیس راهور، فرماندار تهران و مسئولین آموزش پرورش رونمایی خواهد شد. نکته حائز اهمیت آن است که امسال در باره ارائه برچسب ها سختگیری بیشتری اعمال خواهد شد.

وی از ارائه خدمات رفاهی سازمان تاکسیرانی به رانندگان ناوگان حمل و نقل دانش آموزی خبر داد و گفت: امسال سازمان تاکسیرانی خدمات جدیدی مانند ارائه لاستیک به نرخ دولتی، بهره مندی از مزایای بیمه درمان تکمیلی و استفاده از برخی تسهیلات باشگاه رفاه تاکسیرانان را برای رانندگانی که برچسب سرویس مدرسه دریافت می نمایند، در نظر گرفته است.

نسخه مناسب چاپ