اقدام مثبت شهرداری بافق در ترویج و گسترش ورزش همگانی
بافق ـ خبرنگار اطلاعات: جشنواره نوروزی که هر سال برگزار می‌شود، از سوی شهرداری بافق در ترویج و گسترش ورزش همگانی است.

مدیر کل ورزش و جوانان استان یزد که روز پایانی از این مجموعه تفرجگاهی دیدن کرده بود، پیرامون برگزاری چهارمین جشنواره نوروزی آبشار بافق گفت: این جشنواره برای چهارمین سال متوالی با برنامه‌های شاد و متنوع برگزار می‌شود که حال و هوایی تازه و مفرح به مردم و گردشگران می‌بخشد.

وی با بیان اینکه خواسته مردم تداوم برنامه‌های جذاب بودمی و محلی است افزود: با تمام سختی‌ها و مشکلات موجود تعطیلات نوروز ۹۸ برنامه‌های ورزشی و فرهنگی و اجتماعی همراه با هنرنمایی خوب برخی از هنرمندان کشوری، استانی و شهرستانی به بهترین نحو برگزار شد. مدیر کل ورزش و جوانان استان یزد در این خصوص از شهردار، شورای شهر، افرادی که در برگزاری این جشنواره زحمت کشیدند و همچنین مردم میهمان نواز بافق تشکر کرد. شریعتی اضافه کرد: در برنامه‌ها به ویژه جشنواره نوروزی بافق، نوآوری و استمرار اتفاق می‌افتد و هر سال جمعیت بیشتری از این جشنواره استقبال و دیدن می‌کنند تا شاهد شور، نشاط، شادابی، اشتیاق و تحرک بین مردم و شهروندان عزیز باشند.

آغاز بهار و سال نو و همچنین عید خجسته مبعث رسول مکرم اسلام، جشنواره نوروزی توام با ورزش، نشاط و آیین و سنت‌های بومی همراه با موسیقی و اجرای آیینهای همراه با لباس‌های محلی در نوروزگاه آبشار بافق برگزار شد.

Email this page

نسخه مناسب چاپ