انتقاد سخنگوی دولت از اطلاع‌رسانی غیر مسئولانه برخی رسانه‌ها
‌سخنگوی دولت در حساب اینستاگرامی‌خود از اطلاع‌رسانی غیر مسئولانه برخی رسانه‌ها انتقاد کرد و نوشت: عده‌ای از رسانه با مقاصد سیاسی سواستفاده می‌کنند و شغلشان بردن آبروی دیگران است‌.

علی ربیعی به نحوه اطلاع‌رسانی برخی رسانه‌ها از رابطه یک زن با برخی مسئولان حوزه نفت انتقاد کرد و نوشت: چندی پیش یک اطلاع‌رسانی غیر مسئولانه از رابطه یک زن با برخی از مسئولان حوزه نفت شنیدیم. دیروز و امروز نام یکی از زنان کشورمان را که با آب و تاب به ده‌ها نفر متصل کرده بودند منتشر شد.

دستیار ارتباطات اجتماعی رئیس جمهوری اضافه کرد: اولاً؛ مطلعم که فرد دستگیر شده این فردی که رسانه‌ها می‌گویند نیست. دوماً؛ اصلاً معلوم نیست که آن دستگیر شده جاسوس باشد. به کجا رسیده‌ایم؟ چه راحت آبروی آدم‌ها ریخته می‌شود؟ مگر خدا را نمی‌بینیم؟

ربیعی با تاکید بر اینکه «از رسانه در راه درست آن برای روشنگری، شفاف‌سازی و نظیر این‌ها استفاده می‌شود» افزود: اصل رسانه برای اطلاع‌رسانی ناب است که با هدف آگاهی‌بخشی به جامعه و فراهم آوردن زندگی بهتر به کار گرفته می‌شود.

سخنگوی دولت افزود: اهالی رسانه در طول تاریخ ایران زندگی سخت و آرمانی داشته‌اند و کسی از این راه به نان و نوایی نرسیده است.

وی با اشاره به این که «دو نوع استفاده از رسانه که در سالهای اخیر در ایران رو به رشد است، حرمت رسانه را خدشه‌دار کرده است» نوشت: عده‌ای که از رسانه با مقاصد سیاسی سوء استفاده می‌کنند و یا در داخل و خارج دکان رسانه زده‌اند و شغلشان بردن آبروی دیگران و تجاوز به حریم خصوصی افراد است.

Email this page

نسخه مناسب چاپ