برنامه‌ای برای افزایش قیمت نان وجود ندارد
دبیر ستاد تنظیم بازار اعلام کرد: پیشنهادات اتحادیه نانوایان برای افزایش قیمت نان در حال بررسی است، اما فعلاً هیچ برنامه‌ای برای اجرایی کردن این پیشنهادها وجود ندارد.

به گزارش ایسنا، در پی اعلام بیژن نوروزمقدم رئیس اتحادیه نانوایان سنتی مبنی بر احتمال افزایش قیمت رسمی نان، عباس قبادی دبیر ستاد تنظیم بازار گفت: هنوز هیچ تصمیم و برنامه‌ای برای افزایش قیمت نان نداریم و تنها پیشنهادات اتحادیه نانوایان برای بررسی افزایش هزینه‌های تولید و تجدیدنظر در قیمت نان در حال بررسی است.

وی افزود: همه اتحادیه‌ها می‌توانند در شرایطی که هزینه‌های تولیدشان افزایش یافته است، پیشنهادات و آنالیز قیمت خود را به ستاد تنظیم بازار اعلام کنند. این پیشنهادات مورد بررسی قرار گرفته و در صورت تأیید، برای افزایش قیمت آنها تصمیم گرفته خواهد شد.

قبادی با تاکید بر این‌که موضوع افزایش قیمت نان جدی نیست، اظهار داشت: اگر بخواهیم قیمت نان یا هر کالای دیگری را افزایش دهیم، قطعاً پس از بررسی‌های لازم آن را به اطلاع مسئولان و رئیس‌جمهوری می‌رسانیم تا همچون گذشته ناهماهنگی در افزایش قیمت نان به وجود نیاید اما هنوز هیچ تصمیمی برای این موضوع وجود ندارد.

Email this page

نسخه مناسب چاپ