بزرگترین گردهمایی عرصه فناوری اطلاعات ماه آینده برپا خواهد شد
بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ ۲۰۱۹) از ۲۷ تا ۳۰ تیر در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.

دکتر رسول سرائیان دبیرکل سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور دیروز در جمع خبرنگاران بابیان این مطلب گفت: تاکنون ۷۵۰ شرکت رایانه ای از جمله ۴۸۳ شرکت نوپا (استارت آپ) و نمایندگانی از ۷ کشور همسایه برای حضور در این عرصه بزرگ تجاری اعلام آمادگی کرده اند.

به گفته وی، در نمایشگاه امسال ۱۰ فناوری جدید حوزه فناوری اطلاعات شامل ارتباطات نسل G5 ، هوش مصنوعی، اینترنت اشیا، بلاک چین، رمز ارزها، داده های باز و فناوری های روباتیک رونمایی خواهند شد و شرکت های داخلی و خارجی دستاوردهای خود در این عرصه ها را به نمایش می گذارند. علاوه بر این شرکت های متقاضی جذب نیروهای متخصص و همچنین کارشناسان و دانش آموختگان حوزه فناوری اطلاعات در یک سالن ویژه تحت عنوان (Elecomp Jobs) به یکدیگر معرفی و متصل می شوند تا نمایشگاه امسال بستری برای ایجاد اشتغال در این عرصه باشد.

سرائیان افزود: با همکاری وزارت امورخارجه به بازدیدکنندگان خارجی از این نمایشگاه روادید و امکانات اقامتی و بازدیدی رایگان اعطا خواهد شد.

دبیرکل سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور افزود: در نمایشگاه امسال بخش ویژه ای تحت عنوان “توان تک” به ارائه خدمات توان‌یابان و معرفی کسب و کارهای آنان اختصاص یافته که کمکی بزرگ برای استفاده از خدمات توان یابان است.

Email this page

نسخه مناسب چاپ