بهره‌برداری از پروژه‌های عمرانی تیران و کرون
تیران وکرون – خبرنگار اطلاعات: استاندار اصفهان در سفر به تیران و کرون و هنگام افتتاح پروژه‌های هفته دولت در این شهرستان گفت: برخی افراد به دلیل اهداف شخصی عملکرد و دستاوردهای دولت را تخریب می‌کنند و آرامش و وحدت ملی را مورد صدمه قرار می‌دهند.

عباس رضایی در مراسم آغاز عملیات ساخت مسکن در تیران و کرون با اشاره به فعالیت‌هایی که دولت در مسیر خدمت رسانی به مردم انجام می‌دهد، افزود: دولت برای رفع نیازهای جامعه با وجود محدودیت‌ها و شرایط سخت اقتصادی با همکاری سران نظام گام‌های مؤثر برمی‌دارد و تدابیر اساسی را انجام می‌دهد.

وی به افتتاح طرح‌های‌ هفته دولت اشاره کرد و گفت: در استان اصفهان طرح‌ها و پروژه‌های مهمی در این هفته به بهره برداری رسیده است که بخش خصوصی و دولتی در اتمام آنها مشارکت دارند و آغاز عملیات احداث مسکن یکی از مهمترین برنامه‌های این مناسبت است.استاندار اصفهان اضافه کرد: آغاز عملیات اجرایی ساخت ۱۱۰ هزار واحد، فرصت مناسب اقتصادی و رفع نیاز مسکن استان و کشور را فراهم می‌کند.

همچنین همزمان با هفته دولت مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان در سفر به تیران و کرون از افتتاح ۱۵ پروژه راهسازی با اعتبار ۱۰۰۰ میلیارد ریال در اصفهان خبر داد.حمیدرضا امیرخانی گفت: ۱۰۶ کیلومتر راه، ۵ دهنه پل و تقاطع غیر همسطح، افتتاح ۵۲۹ واحد مسکن مهر، افتتاح عملیات آماده سازی ۵۰ هکتاری تیران و آغاز عملیات اجرایی ۱۰۰۰ واحد مسکونی مشارکتی در قالب مسکن ملی شاهین شهر و در استان اصفهان همزمان با هفته دولت مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

وی با توجه به سیاست‌های دولت تدبیر و امید در راستای تولید مسکن ملی بیان داشت: احداث ۴۰ هزار واحد مسکن ملی در استان در قالب مشارکتی از جمله برنامه‌ها و سیاستهای وزارت راه وشهرسازی است که عملیات آماده سازی ۵۰ هکتاری تیران نیز در این ایام مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

از سوی دیگر فرماندار تیران و کرون گفت: بهره‌برداری از ۱۰۰ طرح عمرانی با صرف بیش از ۶۰۰ میلیارد ریال اعتبار به مناسبت هفته دولت در شهرستان تیران و کرون آغاز شده است.

مجید حججی افزود: این طرح‌ها شامل ساخت راه‌های اصلی و روستایی، بهسازی معابر، مقاوم‌سازی و تجهیز خانه‌های بهداشت و بهسازی شبکه‌های آب است.

نسخه مناسب چاپ