جام قهرمانان بازی‌های ویدیویی ایران آغاز شد
 

جام قهرمانان بازی‌های ویدیویی ایران با رقابت بازیکنان در رشته FIFA ۲۰۱۹در تهران آغاز شد.

به گزارش مهر، جام قهرمانان بازی‌های ویدیویی، به عنوان بزرگ‌ترین مسابقات بازی‌های ویدیویی ایران در سالن مرکز آفرینش‌های فرهنگی و هنری کانون پرورش فکری کودک و نوجوان آغاز شد. این رویداد با حضور هزاران نفر از بانوان و آقایان علاقه‌مند به بازی‌های ویدیویی از سراسر کشور برپا شده و تا هشتم شهریور ماه ادامه دارد. پیش از این، دور مقدماتی این رقابت‌ها در ۹ شهر بزرگ کشورمان شامل اهواز، شیراز، یزد، زاهدان، قم، مشهد، اصفهان، بوشهر و تبریز آغاز شده و نفرات برگزیده به فینال مسابقات در تهران راه پیدا می‌کنند.

این رقابت‌ها در رشته‌های FIFA۱۹، PES۱۹، CS:GO، DOTA۲، Clash Royale، پسرخوانده، Quiz of Kings و مغزینه برگزار شده و قهرمانان هر رشته جوایز نفیسی دریافت می‌کنند. همچنین قهرمان رشته ۲ DOTA قرار است به عنوان نماینده ایران به مسابقات جهانی اعزام شود.

امکان حضور بازیکنان، خانواده‌ها و علاقه‌مندان برای تماشای مسابقات در سالن مرکز آفرینش‌های فرهنگی و هنری کانون پرورش فکری کودک و نوجوان فراهم است. همچنین علاقه‌مندانی که امکان حضور فیزیکی در محل مسابقات را ندارند، می‌توانند از طریق صفحه رسمی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای در آپارات به‌صورت روزانه ومستقیم، مسابقات را ببینند.

برای اطلاعات بیشتر به سایت رسمی جام قهرمانان بازی‌های ویدیویی ایران به نشانیirangamecup.com مراجعه کنید.

نسخه مناسب چاپ