جشنواره مطبوعات دینی در استان قم برگزار می‌شود
قم ـ خبرنگار اطلاعات: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم از برگزاری دومین جشنواره رسانه‌ای و اولین جشنواره مطبوعات دینی در استان قم خبر داد.

سیدموسی حسینی کاشانی، در نشست خبری با اصحاب رسانه،‌ با تأکید بر جایگاه رسانه‌ای استان قم در کشور و فعالیت ۱۵ خبرگزاری و۱۰ روزنامه سراسری اظهار داشت: مطالبه‌گری مهم‌ترین ویژگی یک رسانه موفق است که به صورت جدی در رسانه‌های استان قم به آن توجه می‌شود.وی استان قم را به عنوان مرکز تشیع جهان دارای ظرفیت‌های قابل‌توجهی دانست و افزود: برگزاری جشنواره‌های رسانه‌ای و مطبوعاتی با موضوع دین و گزاره‌های دینی باید به میزبانی استان قم برگزار شود، چراکه استان قم ظرفیت برگزاری جشنواره‌های ملی را دارد.

حسینی کاشانی با تأکید بر رفع نقاط ضعف و ارتقای نقاط مثبت جشنواره مطبوعات سال گذشته استان قم خاطرنشان کرد: دومین جشنواره مطبوعات استان قم با محوریت خانه مطبوعات به صورت رسمی آغاز شده است و خبرنگاران تا پایان شهریورماه فرصت دارند آثار خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

وی اختتامیه این جشنواره را آبان ماه اعلام کرد و گفت: آثار دومین جشنواره مطبوعات استان قم توسط استادان مطبوعات داوری شده و از همه متولیان و رسانه‌ها و خبرنگاران دخیل در برگزاری جشنواره انتظار تعهد و رعایت قواعد جشنواره را داریم.

Email this page

نسخه مناسب چاپ