خط ارتباطی مردم با اطلاعات
سد معبر مغازه‌ها در سه راهی سد لتیان

مدتی است که در جاده جاجرود، سه راهی سد لتیان ۲ مغازه سوپرمارکت با قراردادن وسایل خود در حریم راه و اشغال فضای پیاده‌رو، مانع رفت و آمد افراد در سطح پیاده‌رو شده‌اند و علیرغم اعتراض رهگذران، تاکنون اقدامی برای رفع سد معبر آن‌ها صورت نگرفته است.

تلفن به خط ارتباطی

ضرورت پخش کامل محاکمات مفسدان اقتصادی

برای تنویر افکار عمومی ضرورت دارد جریان محاکمه متهمان مفاسد اقتصادی با هماهنگی قوه قضائیه به صورت کامل از صدا و سیما پخش شود تا مردم در جریان دقیق این محاکمات قرار گیرند و بدانند که در این میان وکلای متهمان چه نقش و تأثیری در پرونده‌ها دارند.

شهروندی از تهران

کارمزد شرکت‌های کارگزاری بورس نصف شود

کارمزد شرکت‌های کارگزاری بورس از مشتریان بالاترین نرخ در بورس‌های جهان را دارد که موجب عدم استقبال مردم از سرمایه‌گذاری در بورس‌ و رکود آن می‌شود و راهکار آن هم این است که کارمزد یاد شده به نصف کاهش یابد.

علیرضا احمدی

منظورم روستای حسن‌آباد دهگلان بوده است

با تشکر از راهنمایی خط ارتباطی متذکر می‌شوم منظورم روستای حسن‌آباد از توابع دهگلان شهرستان قروه کردستان و لزوم تامین روشنایی شبانه معابر عمومی این روستا بوده است.

فواد کاسب

ضرورت عمل به رهنمودهای مقام معظم رهبری

رسیدگی به پرونده‌ام در شعبه ۵۲ مجتمع قضایی الغدیر به درازا کشیده شده است. امیدوارم رهنمودها و توصیه‌های عالمانه و عارفانه رهبر معظم انقلاب و همچنین سیاست‌های اصولی رئیس محترم قوه قضائیه در رسیدگی سریع به مشکلات مردم مورد توجه بیش از پیش مسئولان این قوه قرار گیرد و به آن‌ها عمل شود.

حسن دُرّی

مسئولان امر به معروف با جوانان مهربانانه برخورد کنند

به عنوان یک شهروند ۷۸ ساله به مسئولان و مأموران محترم امر به معروف و نهی از منکر توصیه می‌کنم با جوانانی که مرتکب تخلفات جزیی می‌شوند، برخوردهای نرم و مهربانانه‌ای داشته باشند و با درک هیجانات و شور جوانی، آنان را به راه راست هدایت کنند.

بابایی

کولر خودروام را تعمیر نکرده‌اند

خریدار خودروی سراتو مدل ۹۵ از شرکت سایپا هستم که گارانتی ۵ ساله دارد، وقتی برای تعمیر کمپرسور کولر آن به نمایندگی سایپا در قم مراجعه کردم، مرا به تعمیرگاه شماره ۱ سایپا در جاده دماوند فرستادند که علیرغم گذشت ۱۵ روز خودروام همچنان در پارکینگ تعمیرگاه است و برای راه‌اندازی کولر آن در گرمای تابستان، کاری نکرده‌اند.

مشتری سایپا از قم

انگار آتش‌خانه‌های خودشان را خاموش می‌کردند!

پنجم تیرماه بر اثر اتصال سیم برق یکی از مجتمع‌های مسکونی سعادت‌آباد دچار آتش‌سوزی شد که مأموران دلاور آتش‌نشانی بلافاصله با تجهیزات کامل در محل حاضر شدند و آتش را به گونه‌ای با جدیت و جان‌فشانی خاموش کردند که گویی خانه‌های خودشان آتش گرفته است. از مسئولان تقاضا دارم این عزیزان را تشویق کنند.

از ساکنان سعادت‌آباد

اجرای طرح‌های ملی برای پیشگیری از بیماری‌ها

خطوط عابر پیاده و علائم راهنمایی و رانندگی زمستان‌ها بر اثر بارش برف و باران کمرنگ می‌شود که برای پیشگیری از حوادث رانندگی دگربار باید رنگ‌آمیزی شوند. بسیج ملی تعیین فشار خون هموطنان نیز اقدامی بسیار مهم در پیشگیری از ابتلا به بیماری‌ها است و جا دارد در دیگر مواردی که با سلامت انسان‌ها ارتباط دارد، در سطح ملی اجرا شود.

تلفن به خط ارتباطی

توصیه‌هایی به کارکنان ادارات دولتی

کارکنان ادارات دولتی وقتی انجام تقاضایی را برای مراجعان از نظر قانونی غیرممکن می‌دانند، بهتر است از عبوسی و اخم و ترشرویی نسبت به آنان خودداری کنند و همچنین از افعال حرام مانند دریافت رشوه که توسط برخی مراجعان پیشنهاد می‌شود، بپرهیزند.

از مراجعان به ادارات دولتی

پشت شیشه‌های اتوبوس‌های شرکت واحد پرده بکشند

حال که گفته می‌شود امکان مالی نوسازی اتوبوس‌های شرکت واحد وجود ندارد، لااقل پشت شیشه‌های آن‌ها پرده بکشند تا اندکی از شدت تابش آفتاب کاسته شود و مسافران در گرمای تابستان اینهمه عرق نریزند.

مسافر شرکت واحد

برنده باش را دوباره پخش کنید

از طرفداران برنامه تلویزیونی مسابقه بزرگ «برنده باش» شبکه ۳ سیما هستم،چرا تولید این برنامه پرطرفدار که با اجرای محمد رضا گلزار بخش می شد و افزایش دانش و معلومات را به همراه داشت، قطع شده است؟

دوستدار برنامه برنده باش

لزوم پیشگیری از تکرار قتل مددجو در زندان

با اظهار تأسف از به قتل رسیدن علیرضا شیرمحمدعلی در واحد سوئیت اندرزگاه ۱۱ مجتمع ندامتگاهی تهران بزرگ توسط ۲ زندانی شرور و تبهکار، متأسفانه این ۲ جنایتکار ۲۹ دی ۹۷ نیز یکی از محکومان مالی را در واحد مزبور مورد ضرب و شتم شدید عمدی قرار دادند که اگر آن زمان در این مورد اقدام‌های لازم تأمینی انجام می‌گرفت، امروز شاهد تکرار آن در زندان نبودیم. از مسئولان قضایی سازمان زندان‌ها و نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی خواستار پیگیری واقعه اسفبار یاد شده هستیم تا از تکرار آن در آینده پیشگیری به عمل آید.

محمدی ـ مددجوی مجتمع ندامتگاهی تهران بزرگ

چاره‌اندیشی برای کاهش ترافیک بزرگراه

بزرگراه تهران ـ کرج ترافیک سنگینی دارد و ضروری است که نسبت به تعریض و ساخت جاده جایگزین برای آن اقدام شود.

مسافر کرج

خط ارتباطی:

علاوه بر افزوده شدن چند باند جدید به بزرگراه تهران ـ کرج، عملیات ساخت بزرگراه دیگری به موازات آن از انتهای بزرگراه همت با پیشرفت مناسبی ادامه دارد که به کاهش ترافیک کمک می‌کند.

توصیه‌ای به مردم همدان!

در ستون خط ارتباطی سلام مرا به مردم همدان برسانید و بگوئید که به آقای … افتخار کنند و اسفندماه امسال او را به عنوان نماینده خود به مجلس شورای اسلامی بفرستند. در ضمن پیام‌های مرا همان‌طور که گفته می‌شود، چاپ کنید!

جواد اصغرزاده شبستری

وضع گمرک رازی بسیار اسفبار است

از مرز زمینی رازی به شهر «وان» ترکیه سفر کردیم و در بازگشت در مرز زمینی ایران با محوطه آسفالت نشده، بدون سقف و گرمای شدید روبه‌رو شدیم. عبور از گمرک رازی هم خیلی معطلی داشت و در نهایت از مقایسه ساختمان مخروبه گمرک کشورمان با بنای متفاوت گمرک مرزی ترکیه خجالت‌زده شدیم!

خانم مسافر ترکیه

پاسخ مسئولان

پاسخ معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران درباره محدوده طرح زوج و فرد

احتراماً، با عنایت به مطلب مندرج در روزنامه اطلاعات مورخه ۱۱ر۳ر۹۸ تحت عنوان «ضرورت اطلاع‌رسانی درباره محدوده زوج و فرد» به استحضار می‌رساند: اطلاع‌رسانی درخصوص اجرای طرح زوج و فرد از ابتدای اردیبهشت‌ماه در دستور کار روابط عمومی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران قرار گرفته است، به‌طوری که روزانه تولید و ارسال ۱ خبر از طریق مصاحبه با مدیر واحد صدور آرم و معاون حمل‌و‌نقل و ترافیک با رسانه‌ها به‌منظور اطلاع عموم شهروندان انجام می‌شود و از طریق فضای مجازی هم در این خصوص اطلاع‌رسانی‌های جامع و کاملی نیز انجام شده است و کماکان نیز انجام می‌شود.

علی عالی ـ مدیر روابط عمومی

Email this page

نسخه مناسب چاپ