سرپرست فدراسیون تنیس معرفی می شود
سرپرست جدید فدراسیون تنیس روی میز طی روزهای آینده مشخص خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری فارس فدراسیون تنیس از آبان‌ماه سال گذشته تا کنون با سرپرست اداره شده و با وجود گذشت ۱۰ ماه وزارت ورزش هنوز برنامه‌ای برای برگزاری انتخابات این فدراسیون ندارد و قرار است اتفاقات دیگری بیفتد.

مجید شایسته که آبان‌ماه دوره‌اش تمام شده، تاکنون به عنوان سرپرست مشغول به کار بوده اما قرار است طی روزهای آینده سرپرست جدیدی برای این فدراسیون معرفی شود.

مجید شایسته سرپرست فدراسیون تنیس در این مورد گفت‌: خود من نامه‌ای را به وزیر ورزش نوشتم و درخواست کردم که وضعیت تنیس کشور هرچه سریعتر مشخص شودو پیرو مذاکرات و هماهنگی‌های انجام شده، بزودی سرپرست جدید معرفی می شود.

وی افزود: امیدوارم هرچه سریعتر این اتفاق بیافتد.من تا اینجای کار وظیفه‌ام را انجام داده‌ و از هیچ تلاشی هم دریغ نکرده‌ام.

از آنجاکه قاعده وزارت ورزش این است که انتخابات را با سرپرست دیگری برگزار کند بر همین اساس طی چند روز آینده سرپرست جدید مشخص خواهد شد.

در همین زمینه شنیده می شود احمد نامنی به عنوان سرپرست فدراسیون تنیس معرفی خواهد شد. نامنی پیش از این و بعد از جدایی سردار صبور از فدراسیون سه گانه سرپرستی این فدراسیون را بر عهده گرفت.

شایان ذکر است که مجمع این فدراسیون روز چهارشنبه هفته جاری برگزار خواهد شد.

نسخه مناسب چاپ