سوء استفاده از تصویر کارت ملی شهروندان با پرداخت پول و سیمکارت رایگان‏
اراک ـ خبرنگاراطلاعات: فردی که در یکی از روستاهای خنداب با پرداخت مبلغی وجه نقد و اهدای سیمکارت رایگان، قصد سوء استفاده از تصویر کارت ملی روستائیان برای قاچاق گوشی تلفن همراه را داشت،‌در عملیات پلیس این شهرستان دستگیر شد.

سرهنگ عبدالرضا جودکی فرمانده انتظامی خنداب در باره جزئیات این خبر گفت:‌مأموران پلیس امنیت عمومی شهرستان در تحقیقاتی مطلع شدند که فردی در یکی از روستاهای شهرستان با تحویل سیمکارت رایگان، به مشتریان خود مبلغ ۲۰۰ هزار ریال وجه نقد هم به عنوان هدیه پرداخت می‌کند.

وی افزود: با توجه به پیگیری‌ها و استعلام‌های انجام شده از سازمان‌های مسئول و مشکوک بودن نوع فعالیت این فرد، تحقیقاتی تخصصی با هماهنگی مرجع قضایی در این زمینه آغاز و مشخص شد که این فرد در چند روستا تبلیغاتی گسترده در این باره آغاز کرده است.

او گفت: در بازرسی انجام شده از واحد صنفی این فرد، اسناد و مدارکی از سوء‌استفاده این فرد درزمینه تصویر کارت‌های ملی به دست آمد و مشخص شد که او قصد دارد از این مدارک شناسایی برای ثبت گوشی‌های تلفن همراه قاچاق استفاده کند.‏

سرهنگ جودکی با بیان ادامه داشتن تحقیقات تکمیلی در این پرونده، افزود: ‌با دستور قضایی، واحد صنفی این فرد پلمب شد و وی برای برخورد قانونی دستگیر و به مرجع قضایی معرفی شد.

Email this page

نسخه مناسب چاپ