شریفی جانشین معنوی‌نژاد در هفته سوم لیگ ملت های والیبال
 

لیست بازیکنان تیم ملی والیبال ایران برای هفته سوم لیگ ملت‌های ۲۰۱۹ در ارومیه اعلام شد که با تصمیم کولاکوویچ، مرتضی شریفی جانشین محمدجواد معنوی‌نژاد شده است.

به گزارش ایسنا، طبق اعلام ایگور کولاکوویچ سرمربی تیم ملی والیبال ایران فهرست ۱۴ نفره ملی‌پوشان برای حضور در هفته سوم لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۱۹ در ارومیه مشخص شد که در این لیست، مرتضی شریفی که در هفته دوم از ترکیب کنار گذاشته شده بود، جانشین محمدجواد معنوی‌نژاد شده است.

معنوی نژاد در بازی با آرژانتین مصدوم شد و به همین خاطر از ترکیب کنار گذاشته شد.ترکیب تیم ملی والیبال برای هفته سوم این مسابقات به این شرح است:

۱- سعید معروف (کاپیتان)۲- سید محمد موسوی۳- میلاد عبادی‌پور۴- فرهاد قائمی

۵- پوریا فیاضی۶- امیر غفور۷- مرتضی شریفی۸- علی شفیعی۹- مسعود غلامی

۱۰- علی‌اصغر مجرد۱۱- جواد کریمی

۱۲- پوریا یلی۱۳- محمدرضا حضرت‌پور

( لیبرو)۱۴- محمدرضا مؤذن (لیبرو)

برنامه بازی‌های هفته سوم لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۱۹ در ارومیه:

روز اول: جمعه ۲۴ خرداد ۱۳۹۸

روسیه – لهستان، ساعت ۱۵:۳۰

ایران – کانادا، ساعت ۱۸:۳۰

روز دوم: شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۸

روسیه – کانادا، ساعت ۱۵:۳۰

ایران – لهستان، ساعت ۱۸:۳۰

روز سوم: یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸

لهستان – کانادا، ساعت ۱۵:۳۰

ایران – روسیه، ساعت ۱۸:۳۰

پاداش ۴۹ هزار دلاری برای تیم ملی والیبال ایران

تهران – ایرنا – تیم ملی والیبال ایران به دلیل کسب پنج پیروزی و یک شکست در ۲ هفته ابتدایی لیگ ملت‌ها، ۴۹ هزار دلار پاداش می‌گیرد.

فدراسیون بین‌المللی والیبال هفت میلیون و ۷۸۰ هزار دلار پاداش برای تیم‌ها و بازیکنان شرکت کننده در ۲ بخش زنان و مردان لیگ ملت‌ها در نظر گرفته است. این پاداش‌ها میان ۶ تیم برتر مسابقات و بازیکنانی که در تیم رویایی برگزیده می‌شوند، توزیع خواهد شد. تیم‌های برنده و بازنده هر بازی هم مبلغی به عنوان پاداش دریافت می‌کنند.۶ تیم برتر هر کدام از بخش‌های زنان و مردان لیگ ملت‌های والیبال به این ترتیب پاداش می‌گیرند:تیم قهرمان: یک میلیون دلار.تیم دوم: ۵۰۰ هزار دلار.تیم سوم: ۳۰۰ هزار دلار.تیم چهارم: ۱۵۰ هزار دلار.تیم پنجم: ۷۵ هزار دلار.تیم ششم: ۷۵ هزار دلار.

در پایان مرحله نهایی مسابقات نیز هشت بازیکن به عنوان نفرات برتر و تیم رویایی انتخاب می‌شوند که به آنها نیز پاداشی تعلق می‌گیرد.ارزشمندترین بازیکن: ۳۰ هزار دلار.بهترین پاسور: ۱۰ هزار دلار.بهترین پشت خط زن: ۱۰ هزار دلار.بهترین دریافت کننده (۲ بازیکن): هر کدام ۱۰ هزار دلار.بهترین مدافع میانی (۲ بازیکن): هر کدام ۱۰ هزار دلار.بهترین لیبرو: ۱۰ هزار دلار.

در مرحله مقدماتی مسابقات ۱۲۰ بازی در پنج هفته برگزار می‌شود. پنج تیم برتر به همراه آمریکا راهی مرحله نهایی می‌شوند و ۱۰ مسابقه دیگر هم در این مرحله برگزار خواهد شد. فدراسیون بین‌المللی به برنده هر بازی ۹ هزار دلار و به تیم بازنده ۴ هزار دلار پاداش می‌دهد.

تیم ملی والیبال ایران تا پایان هفته دوم مسابقات که پنج برد و یک باخت را پشت سر گذاشته، تا همین جا ۴۹ هزار دلار آمریکا درآمد کسب کرده است.

Email this page

نسخه مناسب چاپ