صالحی‌امیری: والیبال از امیدهای ورزش ایران است
 

رئیس کمیته ملی المپیک با بیان این که والیبال از امیدهای ورزش ایران است، گفت: مراسم تقدیر از تیم‌های ملی رده‌های سنی مختلف این رشته به زودی با حضور وزیر ورزش برگزار می‌شود.

سیدرضا صالحی امیری دیروز در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: امروز جلسه‌ ستاد عالی بازی‌ها برگزار و سه فدراسیون گزارش‌های مربوط به خود را ارائه کردند.

وی با بیان این که ابتدا فدراسیون ناشنوایان برنامه‌های خود را ارائه کرد، گفت: جامعه ناشنوایان مظلوم واقع شده است. کاروان این فدراسیون با ۱۷۰ ورزشکار راهی بازی‌های ناشنوایان می‌شود و کمیته و وزارت حداکثر کمک را به آنان خواهند داشت. از رسانه‌ها هم می‌خواهم توجه بیشتری به این قشر داشته باشند.

صالحی‌امیری تصریح کرد:‌ سپس رئیس فدراسیون شمشیربازی گزارش خوبی ارائه کرد. این رشته اولین سهمیه را در بخش انفرادی کسب کرده و سهمیه تیمی هم تا حدود زیادی قطعی است. شرایط شمشیربازی ایران رو به تعالی است و آینده روشنی دارد.

این مقام مسئول در ادامه، گفت: فدراسیون والیبال هم گزارش خود را ارائه کرد و می‌دانیم که این رشته از امیدهای ایران در المپیک است. والیبال جهش بزرگی داشته است و اکنون مردم علاقه‌زیادی به آن دارند و در کنار فوتبال قرار گرفته است.

وی با بیان این که برنامه‌های فدراسیون والیبال در این نشست تصویب شد، ادامه داد: باید از قهرمانان والیبال در همه رده‌ها و اعضای کادر فنی تشکر کنم.

نسخه مناسب چاپ