فرمانده کل سپاه: مرزداران بر مرزها تسلط کامل دارند
سرویس شهرستانها: فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: مرزداران ایران اسلامی تسلط کاملی به همه مرز‌های کشورمان دارند.

سردار حسین سلامی در بازدید از مرزهای شمالی کشور در آذربایجان شرقی افزود: بازدید از مرزهای کشور در چند هفته گذشته نشان می‌دهد مرزهای کشورمان آباد‌ترین و امن‌ترین مرزها در منطقه است.

وی ادامه داد: آنچه که در نقاط صفر مرزی ایران با کشور‌های همسایه دیده می‌شود تلاش مرز نشینان در عرصه کشاورزی است.

وی با بیان اینکه مردم در روستاهای مرزی در حال تلاش هستند ادامه داد: آباد بودن این مرزها نشانه امنیت ملی به وجود آمده به همت مرزداران هوشیارمان است.

فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: همزمان با بازدید از مرزهای کشورمان ۶۵۰ طرح محرومیت زدایی سپاه عاشورا در مناطق مختلف آذربایجان شرقی به بهره برداری رسید.سلامی افزود: سپاه همزمان ضمن توجه به امنیت مرزها و امنیت ملی توجه به محرومیت زدایی را در دستور کار قرار داده است.

فرمانده کل سپاه پاسداران در بازدید از طرح‌های عمرانی آذربایجان شرقی گفت: جوانان انقلابی با تکیه بر توان داخلی، به زودی دشمنان کشور را تسلیم اراده‌های خود خواهند کرد.

او افزود: تنها راه خروج از فضا سازی‌های اقتصادی و سیاسی دشمنان متکی شدن به ظرفیت داخلی است و مقاومت اقتصادی و رونق تولید، عامل بسیار مهم گذر از شرایط به وجود آمده کنونی است.

او نقش سپاه را در محرومیت زدایی و سازندگی بسیار تعین کننده دانست و افزود: قرار گاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) سپاه در آذربایجان شرقی ۳۸ طرح عمرانی را به پایان رسانده است و ۱۱ طرح را در حال اجرا دارد.

وی گفت: خط دوم قطار شهری تبریز، خط آبرسانی به تبریز به طول ۸۱ کیلیومتر، جاده مراغه – هشترود و سد کلقان چای از طرح‌های مهم در حال اجرای این قرار گاه است.

فرمانده کل سپاه گفت: راهی که امروز مردم ایران به رهبری امام خامنه‌ای در پیش گرفته‌اند مقاومت و ایستادگی در برابر دشمنان است.

سردار سلامی با بیان اینکه دشمن با فرایند مذاکره درصدد تسلیم کردن ملت ایران است، اضافه کرد: دشمنان ما بدانند با ایستادگی، خود اتکایی و تلاش کاری خواهیم کرد تا آنها تسلیم اراده ملت ایران شوند.

وی، در بازدید از مجتمع معدنی مس سونگون گفت: این معدن نماد خود باوری، خود اتکایی و استقلال اقتصادی در آذربایجان شرقی است.

فرمانده کل سپاه پاسداران ادامه داد: این معدن با ذخیره ۲ میلیارد تن سنگ مس فعال است و با تکمیل چرخه تغلیظ، پالایش و ذوب مس سونگون به همت جوانان کشورمان اشتغال خوبی در این بخش ایجاد خواهد شد.

فرمانده کل سپاه پاسداران ادامه داد: رهبر معظم انقلاب بر جهاد اقتصادی تأکید دارند و امروز خوشحالیم وقتی اتحاد و همدلی بین مسئولین کشوری شاهد هستیم.‏

نسخه مناسب چاپ