فرمانده کل سپاه: بیش از هر زمان دیگری به مردم نیاز داریم
سرویس شهرستان‌ها: فرمانده کل سپاه با تأکید بر این که امروز بیش از هر زمان دیگری به مردم برای پیروزی بر دشمنان نیاز داریم، افزود: تا پیروزی فاصله‌ای نداریم و من قسم می‌خورم راه کوتاهی تا صبح بیشتر نداریم و این آخرین فراز نبرد ما است.

سردار حسین سلامی در دومین همایش استادان بسیجی حوزه‌های علمیه استان‌های قم، تهران، خراسان رضوی و اصفهان که در مجتمع آموزشی فرهنگی امامت مشهد برگزار شد، افزود: مقاومت به معنای تقویت ارکان قدرت ملی است و این مقاومت هرچه ادامه یابد قدرت ما را افزایش می‌دهد. کافی است تصمیم بگیریم، اراده کنیم و سست نشویم، بنابراین تحقق این امر، سخت نیست اگر همه با هم متحد شویم، از دشمن دل بکنیم و به رحمت خداوند امیدوار باشیم‎.

‎وی افزود: مردم به نظام امیدوار هستند و در این میان وظیفه علمای بزرگ ما بصیرت‌افزایی، روشنگری و امیدبخشی هرچه بیشتر برای کاهش تاثیر تحریم‌ها است‎.‎سلامی تأکید کرد: بین برداشتن تحریم و برداشتن اثر آن زمین تا آسمان فاصله است؛ برداشتن تحریم یعنی دلبسته به دشمن شدن که تأثیری ندارد، چون اروپا نمی‌تواند و آمریکا اراده‌ای برای برداشتن تحریم ندارد ، بنابراین باید سیاست حذف تاثیر تحریم‌ها را دنبال کنیم. درواقع تحریم‌ها فرصت هستند و ما در فضای تحریم به چنین پیشرفتی در علوم و فناوری دست یافتیم لذا باید بدانیم که سختی‌ها زودگذر هستند و کافیست محکم باشیم‎.

فرمانده کل سپاه پاسداران افزود: ما سختی‌های تحریم را هم پشت سر گذاشتیم و آموخته‌ایم چگونه بدون تأثیر آن زندگی کنیم لذا کم کم کاری می‌کنیم که همه آنها به ما محتاج باشند زیرا ما کاملا توانایی حفظ و بسط استقلال کشور را در همه ابعاد داریم امروز دشمن درباره ما به اشباع تحریم رسیده است و بیش از این قدرتی ندارد‏‎.‎سلامی تأکید کرد: قدرت مقاومت آغاز شده و بی‌انتها است اما فشار دشمن محدود است؛ در واقع ما نه بر اساس نفت خلق شده‌ایم و نه بر اساس تعامل با دیگران، ما به رزق خداوند اعتقاد داریم و دشمنان را تسلیم خود می‌کنیم‎.

‎فرمانده کل سپاه پاسداران با بیان اینکه آنچه که امروز به ما ثبات بخشیده، دل‌های مستحکم است، ادامه داد: ما امروز می‌دانیم امید بستن به دشمنان برای حل مسائل ما ساده‌اندیشی است و فقط باید به خدا تکیه کنیم زیرا دشمن هرگز در مذاکره به خواست ‌های ما تن نمی‌دهد‏‎.‎‏ پس نسخه مذاکره و سازش اصلأ راه‌حل مشکلات ما نیست و هیچ مسأله‌ای را از ما حل نمی‌کند.‏

نسخه مناسب چاپ