کوتاه آموزشی
آغاز ثبت نام در جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی

دبیر هیأت اجرایی بیست و پنجمین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی از آغاز ثبت نام در بیست و پنجمین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی از دیروز خبر داد.

به گزارش ایسنا، دکتر اصغر عبادی فر، دبیر هیأت اجرایی بیست‌و‌پنجمین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی با اعلام این خبر گفت: مطابق دوره‌های گذشته، این دوره شامل دو بخش افراد حقیقی و نهادهای حقوقی حوزه علوم پزشکی است. برگزیدگان دسته اول، از بین محققان، محققان جوان و دانشجو و صاحبان پژوهش‌های برتر و برگزیدگان حقوقی از میان مؤسسات مرتبط با پژوهش شامل دانشگاه‌ها، مراکز تحقیقاتی، نشریات علوم پزشکی، کمیته‌های تحقیقات دانشجویی و مراکز رشد فناوری و همچنین مؤسسات غیر دولتی حامی پژوهش معرفی خواهند شد . وی، اهم تغییرات این دوره از جشنواره را به شرح زیر اعلام کرد:

- مقالات چاپ شده در مجلات نمایه شده در بانک‌های اطلاعاتی ISI(Web of Science), Medline, PubMed, PMC, Scopus, مورد ارزیابی و امتیازدهی قرار می‌گیرند.

- برای محاسبه امتیاز پژوهش برتر، عددCitationوIF هر دو ازISI استخراج می‌شود.

زمان مصاحبه دوره‌های دکتری دانشگاه آزاد اعلام شد

تاریخ و زمان مصاحبه داوطلبان ۳۳رشته آزمون دکتری تخصصی و دوره بدون آزمون (ویژه استعدادهای درخشان) دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد.

به گزارش مهر به نقل از دانشگاه آزاد اسلامی، داوطلبان دعوت شده به مصاحبه ۳۳رشته اعلام شده که نسبت به ثبت‌نام در سامانه به منظور اعلام آمادگی برای شرکت در مصاحبه اقدام کرده اند، می‌توانند با مراجعه به سامانه اینترنتی مرکز سنجش و پذیرش به نشانی

http:ررazmoon.net از تاریخ و زمان مصاحبه خود مطلع شوند . مصاحبه تمامی رشته‌های دوره دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی از روز شنبه ۲۲تیرماه در واحد علوم و تحقیقات تهران برگزار می‌شود.

Email this page

نسخه مناسب چاپ