کوتاه از سراسر جهان
درخواست رئیس حزب «التوحید العربی» لبنان برای اخراج سفیر آمریکا
تسنیم: رئیس حزب التوحید العربی و وزیر سابق کابینه لبنان خواستار اخراج سفیر آمریکا از بیروت به سبب تحریم‌های ظالمانه این کشور علیه حزب‌الله شد. «وئام وهاب» تحریم‌های خصمانه آمریکا علیه برخی مسئولان حزب‌الله را توهین به تمام لبنانی‌های شرافتمند دانست. وی تصریح کرد تحریم‌های آمریکا اهانت به هر لبنانی شرافتمند است.

حزب کارگر انگلیس، «بی‌بی‌سی» را به تحریف واقعیات متهم کرد
فارس: ادعاهای چند عضو سابق حزب کارگر انگلیس در مصاحبه با بی‌بی‌سی مبنی بر اینکه جرمی کوربین رهبر این حزب، ضدیهودی است، با واکنش تند این حزب مواجه شد. حزب کارگر انگلیس با اشاره به برنامه پخش شده از بی‌بی‌سی، آنرا اشتباهات عامدانه و مخرب طراحی شده برای انحراف جامعه خواند و این اقدام را محکوم کرد.

ترامپ و گاف جدید: «کلیه» جایگاهی بسیار ویژه‌ در «قلب» دارد!
فارس: رئیس‌جمهوری آمریکا در اظهاراتی عجیب درباره «کلیه» در بدن، که واکنش‌های زیادی به همراه داشته، گفت این عضو «جایگاهی بسیار ویژه در قلب» دارد. دونالد ترامپ در مراسم رونمایی از طرح دولتش برای مبارزه با بیماری‌های کلیوی، در حالی که به قلبش اشاره می‌کرد، خطاب به حضار گفت: “کلیه جایگاه بسیار ویژه‌ای در قلب دارد، چیز فوق‌العاده‌ای است”!

بازداشت یک مهاجم پشت در اتاق ملکه انگلیس
فارس: پلیس انگلیس از دستگیری فردی که پس از بالارفتن از نرده‌های کاخ باکینگهام خود را به قصر ملکه رسانده بود، خبر داد. روزنامه سان چاپ انگلیس گزارش داد که چهار دقیقه طول کشیده است تا افسران، این مرد
۲۲ ساله را بازداشت کنند.

دستور سرکرده القاعده برای حمله به نظامیان هندی در کشمیر
ابنا: ویدئویی از اظهارات «ایمن الظواهری» سرکرده تشکیلات تروریستی القاعده در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده که او در آن از تروریست‌های منطقه کشمیر می‌خواهد به نظامیان هندی حمله کنند.در این ویدئوی هشت دقیقه‌ای، الظواهری از تروریست‌ها خواسته است ضربات سنگینی به ارتش هند وارد کنند.

گزینه نخست وزیری انگلیس: یک صهیونیست تمام عیار هستم!
ایسنا: وزیر خارجه پیشین انگلیس و شهردار اسبق لندن که گزینه‌ جدی نخست‌وزیری این کشور است، خود را “یک صهیونیست تمام عیار” خواند. بوریس جانسون اظهار داشت که وی یک صهیونیست به تمام معناست و به اسرائیل عشق می‌ورزد.

Email this page

نسخه مناسب چاپ