مرادی رئیس فدراسیون وزنه برداری باقی ماند
 

علی مرادی در مجمع انتخاباتی فدراسیون وزنه برداری مجددا به عنوان رئیس این فدراسیون انتخاب شد.
به گزارش خبرنگار مهر، مجمع انتخابات ریاست فدراسیون وزنه برداری رأس ساعت ۱۰ صبح دیروز در آکادمی ملی المپیک برگزار شد که در نهایت علی مرادی با ۲۲ ‏رای به عنوان رئیس فدراسیون باقی ماند.
نشست مجمع انتخابات فدراسیون وزنه برداری با حضور محمدرضا داورزنی معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش به عنوان رئیس مجمع برگزار شد که فرشاد غزالیان‌، سجاد انوشیروانی، حسین رضازاده، کوروش باقری، علی مرادی محمدرضا آخوندی، عبدالکریم پورکیان و نصرت اله عابدینی به عنوان ۸ کاندیدای ریاست فدراسیون وزنه برداری در این رقابت انتخاباتی ثبت نام کرده بودند اما رضازاده به خاطر انصراف از انتخابات، در این جلسه حضور نداشت.
کوروش باقری و عابدینی در جریان این نشست به نفع سجاد انوشیروانی انصراف دادند.بعد از صحبت کاندیداها، محمدحسین برخواه و مهران رییسی به عنوان ناظر بر انتخابات معرفی شدند.
در نهایت علی مرادی با ۲۲ رای به عنوان رئیس فدراسیون انتخاب شد. آخوندی ۸، انوشیروانی ۱۱ و غزالیان هم ۲ رای به دست آوردند. پورکیان هم بدون رای ماند.
مرادی: انتخابات فدراسیون فرصت بود نه تهدید
رئیس فدراسیون وزنه برداری گفت: انتخابات فدراسیون وزنه برداری فرصت بود نه تهدید.
به گزارش خبرنگار مهر، علی مرادی بعد از انتخابش به عنوان رئیس فدراسیون وزنه برداری گفت: از مسئولانی که تلاش کردند تا کاری نماند تشکر می کنم. وزارت ورزش هم کمک کرد امور جاری فدراسیون به خوبی اجرایی شود.
وی افزود: بار مسئولیت من بیشتر شد و انتظار دارم با همبستگی در جهت اعتلای ورزش و شادی مردم گام برداریم. همه دست در دست هم تلاش کنیم تا این رشته به سمت و سوی یک حرکت بزرگ گام بردارد.
رئیس فدراسیون وزنه برداری تصریح کرد: این مجمع یک فرصت بود برای شناسایی داشته ها و منابع تا به سمتی حرکت کنیم تا مسیر پیشرفت و توسعه پایدار هموار شود. نیاز به کمک و حمایت داریم.
مرادی ادامه داد: جانشین سازی در وزنه برداری تخریب شدنی نیست. به جای تخریب باید به احیا و سازندگی بپردازیم. نباید به همین انتخابات بسنده شود. امیدواریم تمامی مسئولان استانها همچنان حمایت و کمک کنند تا وزنه برداری ایران رشد کند. وی در پایان گفت: این آخرین دوره مدیریت من در وزنه برداری کشور است. در نتیجه امیدوارم با انگیزه بیشتر با کمک شما به جلو حرکت کنیم.

Email this page

نسخه مناسب چاپ