مس فینالیست فوتسال باشگاه‌های آسیا شد
تیم فوتسال مس سونگون با غلبه بر نماینده عراق به فینال جام باشگاه های آسیا راه یافت.

به گزارش کمیته فوتسال فدراسیون، تیم فوتسال مس سونگون نماینده ایران در جام باشگاه های آسیا دیروز در چارچوب مرحله یک چهارم نهایی مسابقات به مصاف نفت الوسط عراق رفت و در پایان با برتری سه بر دو، به فینال راه یافت. در این بازی که با برتری شاگردان بی غم آغاز شد ابتدا علی اصغر حسن زاده گل نخست را برای مس به ثمر رساند اما در دقایق پایانی نیمه، هیثم سالم کار را به تساوی کشاند. حسن زاده باز هم در شروع نیمه دوم گلزنی کرد تا باز هم مس از حریف خود پیش بیفتد. نفت در چهار دقیقه پایانی بازی روی به استفاده از سیستم پاورپلی آورد. بازیکنان مس هم از این فرصت استفاده کرده و فخیم در یک صحنه روی اشتباه بازیکنان حریف، دروازه خالی نفت را گشود.

قدرت بهادری بازیکن ایرانی تیم نفت هم در ادامه گل دوم این تیم عراقی را به ثمر رساند تا دقایق پایانی با هیجان بالا دنبال شود اما دفاع همه جانبه مسی ها مانع از گلزنی نفت شد و بازی با برتری سه بر دو مس به پایان رسید.قدرت بهادری و فرهاد توکلی دو ملی پوش ایرانی در ترکیب نفت عراق به میدان رفتند و نمایش درخشانی داشتند.

حسن زاده بهترین شد

علی اصغر حسن زاده، ملی‌پوش تیم فوتسال مس سونگون هم از سویAFC به عنوان بهترین بازیکن دیدار مس و نفت عراق انتخاب شد.حسن زاده گل از سه گل تیمش را به ثمر رساند.

تیم «تای سون» ویتنام با برتری۶بر ۵ مقابل «بانک بیروت» لبنان، حریف مس سونگون در دیدار نهایی فوتسال جام باشگاه‌های آسیا شد.فردا دیدار فینال برگزار می‌شود و پیش از آن هم، نفت الوسط عراق و بانک بیروت لبنان برای رسیدن به عنوان سومی به رقابت می پردازند.

Email this page

نسخه مناسب چاپ