نرخ‌های جدید بلیت هواپیما اعلام شد
انجمن شرکت های هواپیمایی ایران نرخ های جدید بلیت هواپیما را که از امروز اجرایی شده است، بر روی تارنمای خود قرار داد.

به گزارش وزارت راه و شهرسازی، این دامنه بر اساس نرخ جدید دلار در سامانه نیما تهیه شده و نسبت به دامنه نرخ قبلی که از آذر سال گذشته تا روزهای پیش رعایت می شد، کاهش یافته است.

در این نرخ نامه جدید حداقل قیمت بلیت هواپیما در مسیر تهران- مشهد ۲۲۹هزار و ۴۰۰تومان و حداکثر نرخ این پرواز ۷۰۱هزار و ۳۰۰تومان است که نسبت به نرخ پیشین بیش از ۵۰هزار تومان کاهش داشته است. همچنین در این فهرست نرخ پرواز تهران- شیراز در بازه ۲۲۶هزار و ۶۰۰تومان تا ۶۱۳هزار و ۱۰۰تومان، پرواز تهران – اهواز در بازه ۱۹۷هزار و ۹۰۰تومان تا ۶۸۹هزار تومان، پرواز تهران-کیش در بازه ۲۵۲هزار و ۷۰۰تومان تا ۹۰۵هزار و ۸۰۰تومان و پرواز تهران- اصفهان در بازه ۱۷۳هزار و ۴۰۰تومان تا ۴۹۸هزار و ۲۰۰تومان قیمت گذاری شده اند. بنا بر اعلام شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران، این پنج مسیر پر ترددترین مسیرهای پروازی در تیر امسال بوده اند.

در این نرخ نامه، ارزان ترین قیمت کف بلیت ۱۷۳هزار و ۴۰۰تومان است که در تعداد زیادی از مسیرها از جمله تهران- اصفهان، تهران- اراک، اهواز- بوشهر و بندرعباس-کیش اجرایی می شود.همچنین بیشترین نرخ کف قیمت هم متعلق به مسیر ارومیه-کیش با قیمت ۲۸۳هزار و ۳۰۰تومان است. کمترین قیمت در ستون حداکثر نرخ هم متعلق به مسیرهایی چون اصفهان- ماهشهر و بندرعباس- ابوموسی با ۴۵۹هزار و ۵۰۰تومان و گران ترین نرخ مربوط به مسیر رشت- قشم با ۹۹۴هزار و ۹۰۰تومان است.

نسخه مناسب چاپ