نصب ۲۲ هزار انشعاب فاضلاب خانگی در ساری
‏ساری ـ خبرنگار اطلاعات: از زمان فعالیت و بهره برداری فاز اول تصفیه خانه فاضلاب شهر ساری از سال ۹۱ تا کنون ۲۲ هزار و ۵۵۰ انشعاب فاضلاب خانگی نصب شده است.‏

مدیر امور آبفای شهری ساری با اعلام این خبر افزود: در مجموع۳۴۰ کیلومتر شبکه اصلی و فرعی انتقال فاضلاب در اقطار مختلف در این شهر احداث شد.

برارزاده با اشاره به اینکه ۱۳۷ هزار و ۴۷۹ نفر در ساری زیر پوشش خدمات فاضلاب قرار دارند، اضافه کرد: بیش از ۲۳ درصد مشترکین از خدمات فاضلاب شهری بهره مند هستند.

وی خاطرنشان کرد: ۲۰۱۴ فقره انشعاب فاضلاب در سال گذشته نصب شد.

مدیر امور آبفای شهری ساری با اشاره به اجرای عملیات عبورخط انتقال فاضلاب از عرض بلوار پاسداران به منظور اتصال ضلع شمالی به جنوبی افزود: این طرح درسال جاری اجرایی خواهدشد.

برارزاده از توسعه ۶۷۸۸ متر شبکه فاضلاب برای جمع آوری و دفع بهداشتی فاضلاب درسطح شهر ساری طی سال۹۷ خبر داد و افزود: در سال جاری درصورت تخصیص اعتبار ۱۱هزار و ۷۰۰ انشعاب فاضلاب در این شهر نصب می‌شود.

او از ساخت مخزن بتنی ذخیره آب ۵۰۰ متر مکعبی زون ۳ در شهر کیاسر خبر داد و تصریح کرد: ۲ هزار متر اصلاح خط انتقال در منطقه جمال الدین کلا، یک هزار متر اصلاح شبکه توزیع و استاندارد سازی انشعابات آب مشترکین و ۲ هزار متر توسعه شبکه ضلع شرقی جاده وری به کیاسر انجام خواهد شد.

وی گفت: در شهر هولار نیز ۲۵۰۰ متر اصلاح شبکه و استانداردسازی انشعابات دو طرف جاده اصلی شهر به اجرا در می‌آید.

Email this page

نسخه مناسب چاپ