نوبخت: بودجه ۹۹ با اتکا به خرد جمعی تدوین می شود
 

چهارمین جلسه ستاد تهیه و تدوین لایحه بودجه سال ۱۳۹۹ کل کشور به ریاست معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور و با حضور معاونان و مدیران این سازمان برگزار شد.

به گزارش روابط‌ عمومی سازمان برنامه و بودجه کشور، دکتر محمدباقر نوبخت در این جلسه اظهار داشت: در روند اصلاح ساختار بودجه سال ۱۳۹۹ کل کشور، اصل شفافیت و مشخص بودن تمام روندها و اطلاعات ارایه شده را رعایت می‌کنیم.

وی افزود: بی‌تردید هیچ چیز از پیش تعیین شده نخواهیم داشت و در تمام جلساتی که در سازمان برنامه و بودجه برگزار می‌کنیم، کار جمعی و تیمی و همچنین اتکای به خرد جمعی را سرلوحه کار خود قرار می‌دهیم.

وی تصریح کرد: از نظر ماهوی و ماهیتی بودجه سال ۱۳۹۹ با بودجه سال‌های قبل متفاوت خواهد بود و آن لحاظ کردن اصلاحات ساختاری در بودجه است.دکتر نوبخت در ادامه سخنان خود تأکید کرد: در سازمان برنامه و بودجه کشور برجسته‌ترین کارشناسان کشور حضور دارند و ما در عین حال در بررسی ساختار بودجه از دیدگاه‌های تمام صاحب‌نظران بودجه هم بهره‌مند خواهیم شد.گزارش مذکور حاکی است: در این جلسه تعدادی از معاونان و مدیران سازمان دیدگاه‌های کارشناسی خود را ارایه کردند و مقرر شد جلسات ستاد بودجه به صورت فشرده و مستمر ادامه داشته باشد.

نسخه مناسب چاپ