یارانه نقدی اردیبهشت پنج شنبه شب واریز می شود
یارانه نقدی اردیبهشت خانوارها پنجشنبه شب هفته جاری به حساب سرپرستان خانوار واریز خواهد شد.

طبق اعلام سازمان هدفمندی یارانه‌ها، نود و نهمین مرحله پرداخت یارانه نقدی در ساعت ۲۴ پنجشنبه (۲۶ اردیبهشت) به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود. رقم یارانه نقدی مانند ماه های قبل ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومان خواهد بود.

سازمان هدفمندی یارانه‌هاهمچنین هشدار داد که دو سایت فیشینگ با هدف کلاهبرداری از مردم با گرفتن اطلاعات هویتی و بانکی افراد سعی در سوء استفاده از آن‌ها دارند.

سازمان هدفمندی یارانه‌ها در اطلاعیه‌ خود اعلام کرد: سامانه‌های ثبت نام و اعلام نیازمندی یارانه نقدی به نشانی yon.ir رfoiiو kishiha.com سامانه‌های جعلی بوده و با هدف کلاهبرداری از مردم راه اندازی شده اند.

این دو سامانه از طریق سرشماره پیامکی ۵۰۰۰۴۳۰۷ به مردم پیامکی را ارسال می‌کنند مبنی بر اینکه در صورت درخواست دریافت یارانه نقدی به این سایت‌ها مراجعه کنند و با پرداخت مبلغ ۲۰۰۰ تومان و همچنین ارائه اطلاعات بانکی خود در صف دریافت یارانه نقدی قرار می‌گیرند.

در این اطلاعیه اضافه شده است: این دو سایت از روش فیشینگ برای کلاهبرداری استفاده می‌کنند و به عبارتی در حالیکه ظاهرشان کاملا شبیه ظاهر سایت هدفمندی یارانه‌ها است، اما در اصل سایت‌هایی برای کلاهبرداری هستند که از این طریق مردم را ترغیب می‌کنند تا شماره کارت، شماره حساب، رمز دوم، تاریخ انقضای کارت و….خود را در اختیار این سایت‌ها قرار دهند.

Email this page

نسخه مناسب چاپ