پسر «محمد مُرسی»، رئیس‌جمهوری سابق مصر به طرز مشکوکی درگذشت
 

سرویس خارجی : «عبدالله مرسی»، پسر کوچک «محمد مرسی»، رئیس‌جمهوری سابق مصر پس از گذشت کمتر از سه ماه از مرگ پدرش، به طرز مشکوکی در بیمارستان استان «الجیزه» واقع در جنوب «قاهره» جان سپرد.

منابع رسانه ای از درگذشت «عبدالله مرسی»، فرزند «محمد مرسی»، رئیس‌جمهوری سابق مصر در بیمارستان استان «الجیزه»، واقع در جنوب «قاهره» بر اثر سکته قلبی خبر دادند. به گفته این منابع، «عبدالله » در حال رانندگی با خودروی خود بود که پس از دچار شدن به درد ناگهانی در ناحیه قفسه سینه به بیمارستان منتقل شد اما تلاش پزشکان برای احیای وی بی‌نتیجه بود. «عبدالله مرسی» ۲۶ساله کوچک‌ترین فرزند «محمد مرسی» بود و بارها در صفحات فیس‌بوک خود به وضعیت پدرش در زندان اعتراض و مطالبی از «مرسی» در مخالفت با نظام کنونی مصر و مخالفت با مذاکره با دولت را منتشر می‌کرد.

در همین حال، برخی رهبران گروه اخوان‌المسلمین مصر، مرگ «عبدالله مرسی» را مشکوک دانستند و بر لزوم انجام تحقیقات شفاف در این زمینه تاکید کردند. «عبدالمنعم عبدالمقصود»، وکیل حقوقی خانواده «مرسی» نیز گفت : دادستانی کل مصر در حال اجرای تحقیقات درباره مرگ مشکوک «عبدالله مرسی» است. از طرفی، همزمان با مرگ مشکوک پسر «مرسی»، یکی دیگر از مخالفان دولت «عبدالفتاح السیسی» رئیس‌جمهوری مصر به نام «جمعه محمد حسن» نیز در زندان «طره» این کشور به طرز مشکوکی جان باخت .

نسخه مناسب چاپ