کاشان، میزبان نمایشگاه تخصصی فرش ماشینی و گلاب
کاشان- خبرنگاراطلاعات:کاشان به عنوان میزبان نمایشگاه ملی تخصصی و فن بازار فرش ماشینی، گل و گلاب و صنایع وابسته در جریان نخستین نشست هم‌اندیشی اعضای ستاد اجرایی این نمایشگاه معرفی شد.

فرماندار کاشان در نشست ستاد راهبری و سیاستگذاری این نمایشگاه، بر همدلی خوب و فراگیر اعضای ستاد و نهادهای مرتبط تاکید کرد و هدف از برگزاری این نمایشگاه را پیوند ظرفیت منطقه‌ای با موقعیت ملی آن برشمرد.

علی‌اکبر مرتضایی قهرودی گفت: نمایشگاه عرضه محصولات کاشان به متقاضیان داخلی و بین‌المللی عامل ایجاد انگیزه در ارتقای کیفیت تولید است و برگزاری چنین برنامه‌هایی به تحقق شعار سال منجر خواهد شد.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت کاشان هم در ادامه از رونمایی پوستر برگزاری نمایشگاه ملی تخصصی و فن بازار فرش ماشینی و گل و گلاب و صنایع وابسته به میزبانی اتاق بازرگانی خبر داد و اظهار داشت: این منطقه سال‌های ۸۹ و ۹۰ تجربه موفق برگزاری دو نمایشگاه فرش را با وجود همه سختی‌های آن برای نخستین بار داشت.

مجید برازنده با اشاره به صدور مجوز برگزاری ۲ نمایشگاه تخصصی و فن بازار فرش ماشینی و گل و گلاب و صنایع وابسته از سوی سازمان توسعه تجارت ایران برای کاشان به عنوان قطب صنعت فرش ماشینی کشور افزود: رایزنی‌های لازم از سوی سازمان توسعه تجارت برای همکاری رایزنان بازرگانی ایران در کشورهای خارجی با نمایشگاه در راستای استفاده از نوآوری‌ها و فناوری‌های به‌روز نیز انجام شده است.

وی بیان کرد: برگزاری یک همایش ویژه در اواسط شهریور پیش درآمد برگزاری نمایشگاه و حضور فعال صنعتگران و تولیدکنندگان فرش و گل و گلاب در این نمایشگاه ملی تخصصی خواهد بود.

نسخه مناسب چاپ