۲۶۸ میلیارد ریال به شهرداری و دهیاری‌های دشتی پرداخت شد
کاکی ـ خبرنگار اطلاعات: رئیس اداره امور مالیاتی دشتی گفت: سال گذشته ۲۶۸ میلیارد ریال اعتبار از محل درآمدهای مالیاتی و ارزش افزوده به شهرداری‌ها و دهیاری‌های این شهرستان پرداخت شد.

کردوانی در جمع نمایندگان اصناف شهرستان دشتی افزود: از این میزان اعتبار۱۲۰ میلیارد ریال به شهرداری خورموج و ۳۶ میلیارد و۵۰۰ میلیون ریال به شهرداری کاکی، ۱۳ میلیارد ریال شهرداری بادوله و ۹ میلیارد ریال هم سهم شهرداری شنبه شد.

وی اضافه کرد: ۵۹ میلیارد و۵۰۰ میلیون ریال نیز به دهیاری‌های شهرستان دشتی پرداخت شد.

او اظهارداشت: این اعتبار برای توسعه و عمران، بهبود وضع رفاهی و تغییر اساسی وضعیت مبلمان شهری و روستایی شهرستان هزینه شده است.

وی اظهار داشت: در ۲ ماه نخست امسال نیز ۸۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال از محل ارزش افزوده به حساب شهرداری‌ها و دهیاری‌های دشتی واریز شده که نقشی مهم در تامین هزینه‌های عمرانی و رفاهی شهرها و روستاهای دشتی داشته است.

وی از همکاری اصناف این شهرستان در ارائه اظهار نامه مالیاتی و پرداخت مالیات تقدیر کرد و افزود: مهمترین رویکرد این اداره تعامل با همه فعالان اقتصادی، اصناف و جلب اعتماد و رضایتمندی مودیان مالیاتی شهرستان است.کردوانی بیان کرد: خرداد امسال شهروندان و اصناف دشتی مشارکت کم سابقه‌ای برای ارائه اظهارنامه مالیاتی داشته‌اند و در این مدت ۲ هزار و ۵۵۱ فقره اظهارنامه مشاغل دریافت شد که ۵۰ درصد آن خود اظهاری بوده است.

Email this page

نسخه مناسب چاپ