آغاز لیگ برتر فوتسال؛ بعد از ۶ ماه تعطیلی
لیگ برتر فوتسال، از امروز با انجام دو دیدار آغاز می‌شود و تا یکشنبه هفته آینده ادامه می‌یابد. این مسابقات در حالی برگزار می‌شود که از آخرین بازی فصل گذشته، ۶ ماه گذشته است. با وجود این تعطیلی بلند مدت، همچنان تعدادی از تیم‌ها وضع نامشخصی دارند و تکلیفشان، برای حضور در لیگ برتر فوتسال، روشن نیست!
پیش از این قرار بود، لیگ برتر فوتسال از مرداد آغاز شود، ولی به خاطر مخالفت چند باشگاه با شروع لیگ در این ماه، باشگاه‌ها برای برگزاری بازی‌ها در شهریور به توافق رسیدند. موضوعی که البته مخالفت چند باشگاه مثل فرش آرای مشهد و تاسیسات دریایی که تمرینات خود را زودتر آغاز کرده بودند، در پی داشت. البته این اعتراضات راه به جایی نبرد و صدای آنها در بین قدرت مدیران چند باشگاه، شنیده نشد.
شاید بتوان شهرداری تبریز را سردمدار تیم‌های بلاتکلیف دانست. این باشگاه، بعد از محرز شدن تبانی تیم فوتبال خود در لیگ دسته یک، حضور در ورزش قهرمانی را تعطیل و اعلام کرد در هیچ رشته‌ای، تیمداری نخواهد کرد.
در هفته‌های گذشته، خبرهای زیادی درباره واگذاری امتیاز شهرداری به چند شرکت خصوصی شنیده ‌شد، ولی به نظر می‌رسد این تیم در لیگ برتر فوتسال، بازی خواهد کرد.

نسخه مناسب چاپ