اخبار ورزشی
مسابقات تیراندازی در بندر دیر
بندر دیر ـ خبرنگار اطلاعات: رئیس هیأت رئیس تیراندازی شهرستان دیر گفت: با حضور ۵۸ نفر، مسابقه تیراندازی با تفنگ بادی ۱۰ متر آقایان در سالن نفت اداره تربیت بدنی دیر به منظور استعدادیابی و شکوفایی ورزشکاران دیری برگزار شد.
احمدی افزود: در این مسابقه به پنج نفر از شرکت‌کنندگان که امتیاز بیشتری را کسب کردند، لوح تقدیر و هدایایی اهدا شد.

ورزشکاران استان یزد در مسابقات پهلوانی کشور سوم شدند
یزد ـ خبرنگار اطلاعات: ورزشکاران ورزش‌های باستانی موسسه مالی و اعتباری ثامن الحجج(ع) استان یزد در مسابقات ورزش‌های دوازده‌گانه پهلوانی کشور مقام سوم را کسب کردند.
مسابقات ورزش‌های دوازده گانه پهلوانی کشور، ۲۴ و ۲۵ مرداد در کرمان بین ۹ تیم از ۱۳ استان کشور برگزار شد که نونهالان تیم موسسه مالی و اعتباری ثامن‌الحجج(ع) موفق شدند بعد از استان‌های کرمان و اصفهان به مقام سوم کشوری دست پیدا کنند.تیم مؤسسه مالی و اعتباری ثامن‌الحجج(ع) در قالب تیم هشت نفری و در گروه سنی ۱۱ تا ۱۴ سال این رقابت‌ها حضور یافت. این تیم از یک مرشد و هفت ورزشکار تشکیل شده است که سرپرستی و مربیگری آن را محمدرضا سالاری برعهده دارد.

درخشش ایلام در مسابقات پرس سینه قهرمانی کشور
ایلام – خبرنگار اطلاعات: استان ایلام در مسابقات پرس سینه رده سنی نوجوانان و جوانان باشگاه‌های کشور عنوان نخست مسابقات را کسب کرد.
مدیرکل ورزش و امور جوانان استان ایلام افزود: در این رقابت‌ها که با شرکت ۱۸ تیم از ۱۸ استان به میزبانی ایلام برگزار شد، در رده سنی نوجوانان تیم‌های کرمانشاه و قزوین دوم و سوم شدند و در رده سنی جوانان نیزتیم‌های پرس سینه لرستان و دزفول در مکان‌های دوم و سوم قرار گرفتند.
فرزاد فتاحی در ادامه برگزیدگان بخش انفرادی را چنین معرفی کرد: رده نوجوانان دسته ۹۳ کیلو گرم حمیدرضا نظریان از لرستان اول، امین ناصری و اشکان مهران دوم و سوم دسته ۱۰۵ کیلوگرم ـ احمد عباسیان از ایلام اول، توحید نصیری و حسین اصغرزاده از کرمانشاه دوم و سوم دسته ۱۲۰ کیلوگرم ـ سیامک زاهدی از ایلام اول، فردین امیریان از چهارمحال و بختیاری دوم و امید قسمتی از قزوین سوم. رده جوانان دسته ۹۳ کیلو گرم ـ مجید شمسی‌سعیدآبادی از لرستان اول، سعید رشید نهال از ایلام دوم و اسدالله خارستانی از شیراز سوم. در دسته ۱۰۵ کیلو گرم ـ هادی عزیزی از ایلام اول، حسن امینی از آذربایجان شرقی دوم و سبحان فتاحی از ایلام سوم. به اضافه ۱۲۰ کیلو گرم ـ فرشاد حیدری از ایلام اول، محسن یادگاری تهرانی از اصفهان دوم و سید مهران محمدی از کردستان سوم.

کسب مقام دوم تیم کشتی نوجوانان استان مرکزی
اراک ـ خبرنگار اطلاعات: تیم کشتی آزاد فرزندان پرسنل شرکت گاز استان مرکزی در هفتمین المپیاد ورزشی شرکت ملی گاز ایران مقام دوم را کسب کرد.غلامعلی صیادی مدیر روابط عمومی شرکت گاز استان مرکزی با بیان این مطلب افزود: این مسابقات بین ۹ تیم از شرکت‌های تابعه شرکت ملی گاز ایران در مشهد مقدس برگزار شد.وی گفت: تیم اعزامی از شرکت گاز استان مرکزی به مربیگری امیرعباس حسینی موفق به کسب مقام دوم در دو سطح نوجوان و جوانان شد.در تیم نوجوانان محمد بساکی مقام اول، پیمان شکریان مقام دوم، محمد هاشمی، سیاوش عدلیه، محمد شایگان و حمید احمدآبادی مقام سوم این مسابقات را کسب کردند و در تیم جوانان سعید احمدآبادی، سعید بیات پریدری، پوریا رضایی مطلق و مهرداد دشتی مقام سوم به دست آوردند.

استخر شهرداری نیشابور سرپوشیده می‌شود
نیشابور ـ خبرنگار اطلاعات: مدیر استخر شهرداری نیشابور گفت: استقبال خوبی از این استخر به خاطر روباز بودن نشده است ولی در صورت مشارکت سرمایه‌گذاران برای سرپوشیده کردن آن، احیا می‌شود.
هادی سعادتی افزود: من از طرف شهردار، آمادگی این نهاد عمومی را برای توافق با سرمایه‌گذاران برای ایجاد مجموعه آبی اعلام می‌کنم.
وی گفت، به خاطر روباز بودن و محدود بودن چند ماهه فعالیت، استقبال مردمی از استخر شادی مثل قبل نیست و توجیه اقتصادی ندارد و درآمدزا نیست و به همین خاطر کافی‌شاپ‌ آن غیر فعال است.وی با اشاره به این که استخر مذکور در مالکیت شهرداری، در ۳ سال گذشته در اجاره سازمان آتش‌نشانی نیشابور بوده است، گفت: شهرداری و آتش‌نشانی نیشابور خود را مکلف به ارائه خدمات مطلوب ورزشی و رفاهی به شهروندان می‌دانند و تاکنون از انجام هزینه‌‌ای دریغ نکرده‌اند.رئیس هیأت نجات‌غریق اداره ورزش و جوانان نیشابور ادامه داد: این استخر در سال ۸۹ با اعتبار حدود یک میلیارد ریال توسط دکتر مدیح شهردار وقت مورد بازسازی قرار گرفت.

نسخه مناسب چاپ