رزمایش پدافند هوایی ارتش ماه آینده برگزار می‌شود
سرویس شهرستان‌ها ـ فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا (ص) ارتش جمهوری اسلامی ایران، برخورداری از سامانه‌های راداری راهبرد و میان برد را از دستاوردهای مهم پدافند هوایی ارتش ذکر کرد.
امیر سرتیپ ستاد فرزاد اسماعیلی در مشهد اظهار داشت: پدافند هوایی ارتش در سال‌های اخیر به توانمندی‌های بسیار در زمینه‌های نظامی و از جمله ساخت سامانه‌های پدافندی دست یافته و در آمادگی کامل و وضع مناسب برای مقابله با هر نوع تهدید احتمالی دشمنان قرار دارد.
وی گفت: پدافند هوایی ارتش در مناطق مختلف کشور با برخورداری از سامانه‌های پیشرفته با هر گونه تهدید احتمالی دشمنان به سرحدات کشور با قاطعیت پاسخ می‌دهد.
وی گفت: رزمایش پدافند هوایی ارتش مهر امسال در یکی از مناطق کشور برگزار می‌شود و بار دیگر در این رزمایش اقتدار نیروهای مسلح و از جمله پدافند هوایی در دفاع از سرحدات کشور به نمایش گذاشته خواهد شد.
وی گفت: منطقه پدافند هوایی شمال شرق ارتش به عنوان یکی از مناطق حساس و حیاتی کشور در آمادگی خوبی از نظر راهبردی و توانمندی نظامی قرار دارد.
امیر اسماعیلی افزود: ۱۵ پروژه رادیویی، راداری، شنود ارتباطی و موشکی پدافند هوایی که از سوی متخصصان و کارکنان این قرارگاه تولید شده، در یک سال گذشته رونمایی شده و به بهره برداری رسیده است ‏.

نسخه مناسب چاپ