لنجان، مهد هنر و تولید علم در اصفهان است
فولادشهر ـ خبرنگار اطلاعات: شهرستان لنجان مهد علم و هنر و هنرمندان آن در تولید علم و محتوا در استان اصفهان شاخص هستند.معاون فرهنگی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با حضور در نشست خبرنگاران لنجان با بیان مطلب بالا، خبرنگاران را چشم‌بینا، گوش شنوا و زبان گویای مردم دانست و گفت: مطبوعات رکن چهارم دموکراسی و خبرنگاران سیستم عصبی جامعه را تشکیل می‌دهند. دکتر سید محمد قلمکاریان خطاب به خبرنگاران تأکید کرد: با حفظ امانتی که پروردگار به عهده شما گذاشته همیشه پایدار هستید.
وی از مسئولان خواست خبرنگاران را جهت ایفای نقش خطیرشان حمایت کنند.اقبال فرماندار لنجان هم در این دیدار با تأسی از سخن مولای متقیان علی(ع) اظهار داشت: انسان موفق انسانی است که بداند از کجا آمده است، در چه موقعیتی قرار دارد و به کجا خواهد رفت و این برای خبرنگاران که غذای روح تولید می‌کنند خیلی اهمیت دارد.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لنجان نیز گفت: هر روز، روز خبرنگار است و روز بدون خبرنگار قابل تصور نیست. نورالله مرادی ادامه داد: اگر بتوانیم افراد را نسبت به خودشان باخبر کنیم این مهمترین وظیفه است.
وی همچنین از تشکیل انجمن خبرنگاران این شهرستان خبر داد و افزود: این تشکل پس از شهرستان‌های اصفهان و کاشان سومین انجمن است که در استان کار خود را شروع کرده و باعث افتخار برای شهرستان و اهالی مطبوعات این منطقه است.
در پایان نماینده خبرنگاران اصفهان به گوشه‌ای از توانمندی‌ها و بی‌مهری‌های انجام شده نسبت به جامعه خبری شهرستان اشاره کرد و اظهار داشت: با وجود آلودگی صنایع منطقه به خصوص ذوب‌آهن و استقرار نمایندگی همه جراید در این شهرستان، این مراکز آگهی‌های خود را که منبع درآمد مطبوعات است به مرکز استان ارسال می‌کنند و توجهی به تلاش‌های خبری صورت گرفته در منطقه ندارند.

نسخه مناسب چاپ