اهتزاز پرچم بارگاه ملکوتی حضرت امام رضا(ع) در هرمزگان
بندرعباس ـ خبرنگار اطلاعات: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان از اهتزاز پرچم بارگاه ملکوتی حضرت امام رضا(ع) در قالب جشن‌های زیر سایه خورشید در هرمزگان خبر داد.
حجت‌الاسلام حسین مرشدی با اشاره به برگزاری جشن‌های مردمی زیر سایه خورشید همزمان با دهه کرامت در استان هرمزگان، اظهار داشت: این جشن‌ها امسال با حضور چهار نفر از خدام امام رضا(ع)، یک نفر مبلغ و یک نفر مداح در شهرهای مختلف استان هرمزگان برگزار می‌شود.
وی ادامه داد: خدام حضرت امام رضا(ع) از ۱۸ شهریور به مدت یک هفته وارد بندرعباس می‌شوند که برنامه‌های متنوعی در این راستا از جمله سخنرانی خدام و توزیع بسته‌های متبرک آستان قدس رضوی اجرا می‌شود.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان افزود: عیادت از بیماران بیمارستان خلیج فارس و بیمارستان کودکان بندرعباس، اجرای برنامه چاووشی خوانی و اهتزاز پرچم بارگاه ملکوتی حضرت امام رضا(ع) دیگر برنامه‌هایی است که در قالب جشن‌های زیر سایه خورشید و با حضور خدام حضرت امام رضا(ع) در استان هرمزگان اجرا می‌شود.
مرشدی یادآور شد: جشن‌های مردمی زیر سایه خورشید علاوه بر بندرعباس در شهرستان‌های میناب، رودان، سیریک، بندر خمیر و جزیره هرمز برگزار می‌شود.

نسخه مناسب چاپ