مدیر روابط عمومی سازمان سینمایی حکم گرفت
 

با حکم دکتر حجت‌الله ایوبی معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس سازمان سینمایی و امور سمعی و بصری محمد رسول صادقی به عنوان مدیر کل این سازمان منصوب شد.
به گزارش ایسنا، در متن حکم آمده است: « نظر به سوابق ارزشمندتان در حوزه هنر و رسانه به موجب این حکم به سمت مدیر کل روابط عمومی سازمان سینمایی و امور سمعی و بصری منصوب می‌شوید.
با شناختی که از شما دارم، امیدوارم که بتوانید از طریق تعامل سازنده با رسانه‌ها و ایجاد ارتباط عاطفی و موثر با اهالی سینما،‌در ایجاد روح‌امید، آرامش و همدلی در جامعه پرافتخار سینمایی کشور گام‌های موثری بردارید.
توفیقات روز‌افزون‌تان را در خدمت به فرهنگ و هنر ایران اسلامی از خداوند متعال خواهانم»
محمدرسول صادقی متولد ۱۳۵۶ درشهر تهران و فارغ‌التحصیل رشته خبرنگاری است.
او فعالیت رسانه‌ای خود را به عنوان روزنامه‌نگار از سال ۱۳۷۳ آغاز و در نشریات و روزنامه‌هایی چون: معیار،‌اخبار، گزارش‌روز، همشهری، انتخاب، جام‌جم ، سینما و… در مقام خبرنگار، منتقد، نویسنده و دبیر قلم‌زده و سردبیر رسانه‌هایی چون : سایت ایران تئاتر، سایت رودکی و ماهنامه خانه هنرمندان ایران بوده است.
او تاکنون مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل خانه هنرمندان ایران، مدیر روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، مدیر روابط عمومی مرکز هنرهای نمایشی، مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل بنیاد رودکی، معاون تولید هنری بنیاد رودکی و نیز مدیر روابط عمومی چندین دوره از جشنواره تئاتر فجر، جشنواره نمایش‌های آئینی-سنتی، جشنواره نمایش‌های عروسکی تهران-مبارک، جشنواره تئاتر مقاومت، جشنواره خیابانی مریوان، جشنواره‌ هنرهای اسلامی،‌همایش سراسری آئین‌های عاشورایی، جشنواره تئاتر رضوی، جشنواره پلیس، جشنواره فیلم پلیس وچند فیلم سینمایی و مجموعه تلویزیونی بوده است.

نسخه مناسب چاپ