افزایش تولید محصولات فولاد مبارکه
اصفهان ـ خبرنگار اطلاعات: میزان تولید محصولات شرکت فولاد‌مبارکه در پنج ماهه نخست امسال به مدت مشابه پارسال بین ۲ تا ۲۷ درصد افزایش داشته است. مدیرعامل شرکت فولاد‌مبارکه اصفهان، میزان تولید واحد گندله‌سازی این شرکت در این مدت را ۳میلیون و ۱۴۵ هزار و ۵۸۱ تن به میزان ۱۰ درصد رشد نسبت به مدت مشابه پارسال اعلام کرد و گفت: واحد احیای مستقیم نیز در این مدت ۲?میلیون و ۷۸۶ هزار و ۱۰۴ تن آهن اسفنجی تولید کرد که نسبت به مدت مشابه پارسال افزایش ۴ درصدی داشته است. محمد مسعود سمیعی‌نژاد به افزایش ۱۰درصدی تولید در واحد فولادسازی و ریخته‌گری مداوم اشاره کردو افزود: این واحد در مدت یاد شده ۲ میلیون ۴۵۷ هزار و ۴۹۸ تن تختال تولید داشته است.
او ادامه داد: واحد فولاد‌سازی و نورد پیوسته سبا نیز ۲۸۸ هزار و ۸۴۰ تن کلاف گرم تولید کرد که با توجه به محدودیت‌های انرژی برق ۹۸ درصد از برنامه‌های آن محقق شد.
وی با بیان اینکه ناحیه نورد گرم با تولید ۲ میلیون و ۴۰۲ هزار و ۷۹۰ تن کلاف گرم، نسبت به مدت مشابه پارسال ۸ درصد رشد تولید داشته است، به تولیدات ناحیه نورد سرد اشاره کرد و گفت: در ۵ ماه گذشته ۶۵۶ هزار و ۶۳۰ تن کلاف سرد در ناحیه نورد سرد تولید شد که نسبت به مدت مشابه پارسال ۲ درصد رشد نشان می‌دهد.
سمیعی نژاد افزود: واحد نورد سرد دو قفسه‌ای هم ۱۰۸ هزارو ۳۲۴ تن کلاف سرد تولید کرد که ۲۷ درصد رشد داشته است. او، میزان تولید در واحدهای قلع‌اندود و تولید ورق رنگی در این مدت را به ترتیب ۴۵هزارو ۵۸۶ تن و ۵۷ هزار و ۳۸۰ تن اعلام کرد و گفت: میزان تولید درواحد قلع‌اندود ۲درصد و در واحد تولید ورق رنگی ۲۷ درصد نسبت به مدت مشابه پارسال رشد داشته است.

نسخه مناسب چاپ