آغاز به کار دور چهارم شورای اسلامی شهر ملایر
ملایر – خبرنگار اطلاعات: فرماندار ویژه ملایر در مراسم تخلیف اعضای شورای اسلامی شهرهای ملایر گفت: امروز نگاه آرمانی به مسئولیت در نظام مقدس جمهوری اسلامی وظیفه تمام مسئولان است.
مصطفی آزادبخت با اشاره به اینکه شورای اسلامی باید با این نگاه به مردم خدمت کنند و برای کسب رضای خداوند گام بردارند، افزود: شوراهای اسلامی به‌عنوان حلقه واصل بین مردم و مسئولان نظام هستند که باید با هدف مشخص حرکت کنند.او تعهد در کار، عمل به شعارهای زمان انتخابات، احترام به حقوق مردم، رعایت عدالت در کار و وقت‌شناسی را نیز از وظایف شوراهای اسلامی نام برد.وی انتخابات امسال را نماد حماسه سیاسی و لبیک به شعار مقام معظم رهبری دانست و افزود: ملت ایران در ۲۴ خردادماه سال جاری، با خلق حماسه سیاسی، اقتدار نظام جمهوری اسلامی را به جهانیان نشان دادند. با برگزاری مراسم تخلیف و آغاز به کار دور چهارم شورای اسلامی شهر، پس از مراسم رأی‌گیری مهندس محمدرضا تیموری با شش رأی رئیس شورای اسلامی شهر ملایر در دور چهارم شد.
اعضای شوراهای اسلامی شهر ملایر از هفت نفر در دور سوم به یازده نفر در دور چهارم افزایش یافت که در انتخابات هیات رئیسه، محمدرضا تیموری با یک رأی بیشتر از رضا زنگنه به‌عنوان رئیس شورا انتخاب شد.
در شهر سامن نیز محمود بداغی به عنوان رئیس شورا، رضا گل محمدی نایب رئیس و غلامرضا چراغی به‌عنوان خزانه‌دار و منشی شورای اسلامی این شهر انتخاب شدند.در شهر جوکار نیز سعید رضایی به‌عنوان رئیس شورا، محمدعلی اکبری نایب رئیس، ولی قربانی خزانه‌دار و مهدی تاجوک به‌عنوان منشی شورا انتخاب شدند.محسن نوری نیز به‌عنوان رئیس شورا، علی حسین بیگی نایب رئیس، محدی محمدرضایی خزانه‌دار و علی غفاری به‌عنوان منشی شورای اسلامی شهر ازندریان انتخاب شند. در شهر زنگنه نیز طاهر کریمی به‌عنوان رئیس، عباس زارع نایب رئیس، معصومه دشتی خزانه‌دار و فرامرز ایمانی به‌عنوان منشی انتخاب شدند.

نسخه مناسب چاپ