جدال تازه واردها در هفته دوم لیگ برتر فوتسال
دومین هفته از لیگ برتر فوتسال، امروز با برگزاری سه بازی آغاز می شود.
چهاردهمین دوره لیگ برتر فوتسال، بعد از شش ماه تعطیلی، از ۱۴ شهریور آغاز شد و هفته دوم این مسابقات امروز با انجام سه بازی در شهرهای تبریز، قرچک و ساوه پیگیری می شود.
پرونده هفته دوم لیگ نیز بعد از برگزاری چهار بازی در روز جمعه، بسته خواهد شد تا خسوس کاندلاس، فهرست تیم ملی فوتسال را برای جام جهانی کوچک برزیل، بعد از مشاهده بازی ها این هفته اعلام کند.
یکی از حساسترین بازی های هفته دوم در اهواز، بین ملی حفاری این شهر و گیتی پسند اصفهان برگزار می‌شود. اهوازی ها که در فصل های اخیر، خود را به عنوان تیمی مدعی معرفی کرده اند باید به مصاف تیمی بروند که بعد از ناکامی در آسیا، مثل مار زخم خورده پا به لیگ گذاشته و در بازی هفته قبل هم هفت گل به حریفش زده است.
بازی این دو تیم دراهواز، همیشه با حاشیه هایی همراه بوده که یکی از اصلی ترین این جنجال ها، هجوم تماشاگران به درون زمین در بازی فصل قبل است. این دیدار از ساعت ۱۷ فردا در ورزشگاه نفت اهواز آغاز می شود.
همچنین دبیری تبریز میزبان فرش آرای مشهد است. وحید شمسایی که امسال برای شروع سرمربیگری به تبریز رفته، در آغاز کارش با نتیجه ای خوب رو به رو شد و با پنج گل از سد هلال احمر گذشت. آقای گل جهان که با حضور دوباره در لیگ، بیشتر توجه ها را به خود جلب کرده در این هفته با تیمی بازی دارد که یکی از مدعیان قهرمانی است. این دیدار از ساعت ۱۷ فردا در ورزشگاه علوم پزشکی آغاز می شود. اما در دو بازی دیگر هفته دوم، شرایط مشابهی حاکم است و تیم های تازه وارد به مصاف هم می روند. در یکی از این دو بازی، زمزم اصفهان در ورزشگاه پیروزی میزبان ماهان قم خواهد بود. هر دو تیم با خرید امتیاز تیمی دیگر، پا به لیگ برتر فوتسال گذاشته اند. اما در بازی دیگر تازه وارد ها، تاسیسات دریایی تهران با علی صانعی، میزبان تیم گاز خوزستان است. البته هنوز وضع این تیم جنوبی مشخص نشده است و حتی احتمال لغو این دیدار وجود دارد. گاز در هفته اول هم بازی نکرد.

نسخه مناسب چاپ