ساختمان قدیم شهرداری باقرشهردرمانگاه عمومی می‌شود
شهرری ـ خبرنگار اطلاعات: ساختمان قدیم شهرداری باقرشهر در آینده تبدیل به درمانگاه خواهد شد.

سخنگوی شورای اسلامی شهر ری با اعلام این خبر افزود: تاکنون ۱۴ میلیارد تومان اعتبار برای ایجاد پروژه تقاطع غیر همسطح باقرشهر صرف شده است و هم‌اکنون فاز چهارم پروژه کمربندی غربی باقرشهر مراحل پایانی خود را می‌گذراند.

مهندس عسکر پناهنده گفت: کمربندی غربی باقرشهر کامیون‌های سنگین را از تقاطع شهر سنگ به علامه عسگری هدایت می‌کند تا مشکلاتی که اکنون شهروندان با آن روبرو هستند رفع شود.

او یادآور شد: پروژه ساخت کانال بتنی برای جمع‌آوری آب‌های سطحی از جمله پروژه‌های مهم‌باقر شهر است که با افتتاح آن برخی از مشکلات زیست محیطی منطقه برطرف می‌شود و با توجه به این‌که شهروندان این منطقه درخواست‌های زیادی برای رفع بوی نامطبوع فاضلاب و آب‌های سطحی در این منطقه دارند، اجرای این پروژه رضایت مردمی را به همراه داشته است. وی در مورد اجرای پروژه تقاطع غیرهمسطح بهشت‌زهرا(س) در ابتدای ورودی ضلع جنوبی باقرشهر گفت: اجرای این پروژه از جمله اقداماتی است که شهرداری تهران باید آن را انجام می‌داد و تاکنون ۱۴۰ میلیارد ریال اعتبار برای این پروژه هزینه شده است و برای تملک بقیه اراضی و رفع معارض توسط شهرداری باقرشهر ۶۰ میلیارد ریال دیگر اعتبار لازم است که با وضع درآمد شهرداری باقرشهر نیاز به همراهی شهرداری تهران و انجام تعهداتشان در اجرای این پروژه است. او اضافه کرد: جلسات متعددی با مجموعه‌های مرتبط با این پروژه برگزار شده است تا پس از تملک اراضی اجرای این طرح توسط شهرداری تهران صورت گیرد و امیدواریم تا پایان سال جدید این پروژه تکمیل و به بهره‌برداری برسد.

نسخه مناسب چاپ